Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek vagy mi ez?

Terhes lehetek vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Eléggé rendszertelen a menstruációm(hormonprobléma), viszont az elmúlt egy évben sikerült valamennyire beállítanu,hogy szinte minden hónapban megjöjnön.

Menstruáció előtt pár nappal fájni szokott a mellem, és a hasamban lesz egy fura érzés.

Ez most is így van,azonban már 2 hete tart... plusz fáj a derekam, a cicim mintha megduzzadt volna és nem fáj annyira,mint mielőtt meg kell jönnie.

Nagyon félek,hogy terhes lehetek.

Nem rudom elképzelni,mivel minden alkalommal óvszerrel védekeztünk,soha 1másodpercre sem rakta be csak egy picikét sem nélküle.

Szörnyen félek megcsinálni is a tesztet,nehogy pozitívat mutasson. Egyetemre járok,terveim vannak , nem is tudom mit tennék,ha terhes lennék...:(

Odáig már eljutottam,hogy megvettem a tesztet,de megcsinálni nagyon félek...

Lehet hogy csak hormonprobléma ismét? (Esetleg a stressze vizsgaidőszak miatt)

20L


2019. febr. 15. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%

Teszt (EGYEDÜL!), majd ha pozitív, akkor kussolj!!! És irány az abortusz.


ÉS SOHA NE MOND EL NEKI, SOHA!!!

2019. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Hú eløző!nagyon hasznos ès inteligens vàlaszt adtàl...

Igen, csinàld meg hogy megnyugodj!de hormonproblema mellett sanszos hogy megint csak amiatt vannak a problèmàk..

2019. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a stressztől. Az agy nagyon sok mindent tud kontrollálni, úgy tudom régen volt olyan kórtünet, hogy álterhesség, ahol több hónapos terhes nőkről derült ki, hogy csak beképzelték.(mióta van terhességi teszt lényegesen kisebb a száma az álterhességeknek). Majd írd meg mit mutatott a teszt :)
2019. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg és előbb ahoy gyalogoltam hazafele elkezdett lent bal oldalt nyilalni :/
2019. febr. 16. 11:55
 5/28 anonim válasza:
100%
Nem vagy terhes! Mitől lennél? Tesgt helyett nőgyógyászhoz kéne menni, nem azért, hogy terhes vagy-e, hanem azért, hogy kiderüljön, hogy mitől vannak ilyen panaszaid.
2019. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem mikor rokonom kórházba került 3 hónapig nem jött meg (előtte rendszeres volt). Annyira aggódtam, hogy a második hónapig nem is tudatosult (akkor meg azon, hogy bakker lehet, három hónapos terhes vagyok).


Csináltál tesztet?

2019. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Még azóta sem mertem megcsinálni a tesztet :( olyan hülye vagyok,de annyira félek az eredménytől:(

Még az jutott eszembe, hogy most volt vozsgaidőszak és rengeteg édességet zabáltam a sok stressz miatt, nem sportoltam,csak a könyvek felett görnyedtem egész nap, pedig IR és PCOS betegségem van...lehet ettől sem jön meg.

2019. febr. 19. 21:08
 8/28 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletből csináld meg a tesztet. Ne kínozd magad tovább a bizonytalansággal.

Nem valószínű hogy terhes lennél.

2019. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Pcos ès ir mellett sanszosabb hogy a stressz miatt nem jön meg.De azert csinalj egy tesztet, ha felsz ha nem, húzni sem jó az ilyet mert a hormonproblèmàdat meg kezeltetni kellene.
2019. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Csak nyugi, reggel csináld meg. Ráérsz akkor stresszelni, ha véletlen pozitív, bár én kétlem.
2019. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!