Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nem akarok tesizni...

Mit tegyek? Nem akarok tesizni, mert megjött.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy tesin zavar, ha menstruálok. Olyan rossz. Folyton azon aggódok, hogy nem ázok-e át. Ti nem szoktatok emiatt aggódni? Sajnos a tesi tanár csak egy napot enged, hogy nem tesizünk.


Ti hogy tesiztek ilyenkor? Nem szoktatok amiatt aggódni, hogy átáztok?



2019. febr. 16. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tampon ;)
2019. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Erre találták ki a tampont.

Vagy ha téged zavar a tampon,akkor létezik pelenka is.

Hány éves vagy?

2019. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Meg kellene próbálkoznod a tamponnal, ha nem érzed magad biztonságban (teljesen érthető amúgy).

Vagy, éjszakai betétet teszel be tesi előtt, jól tartó, szoros bugyival(akár úgy is csinálhatod, hogy a rendes bugyidra ràveszel egy másikat, pl.franciabugyit, női boxert).

2019. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Éjszakai betét éjjel-nappal, ha görcsölsz akkor valami jó gyógyszer, ami gyorsan hat. Könnyített tesit is kérhetsz, ha van olyan nálatok.

Amúgy én ilyenkor rendesen tesizek. Rettentően szoktam idegeskedni, hogy átázok-e, de velem még sohasem történt ilyen iskolában.

2019. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem kívánságműsor. Nekem sem kellemes menstruáció alatt dolgozni menni (fizikai munkát végzek), de senkit nem érdekel.

Tegyél fel tampont, plusz legyen bent betét és minden happy.

2019. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Hál istennek a tesi tanárunk ilyenkor normális és elfogadja 1 hétre, mint felmentési indokot.

Legyen nálad plusz bugyi ("tesi bugyi) amit nem sajnálsz össze vérezni. Óra elött rakj fel éjszakai betétet és mehetsz órára. Utána pedig vedd át a normál bugyidat és a betétet.

Esetleg szólj anyudnak, hogy jelezze a szülőin ezt a problémát. Biztos hogy más lányok szülei is mellétek állnak és talán a tanárotok elnézőbb lesz.

Vagy tampon. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nem biztos, hogy 13-16 évesen (ha több vagy bocsánat) tampont kéne használnod. Lehet nem is kényelmes neked.

Esetleg könnyített tesit kérni ha van rá lehetőség.

2019. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk hogyha nincs szülői igazolás akkor nem enged 1 et se... Mert már sokan atvagtak és ezért csak úgy engedi meg hogy ne tesiizunk de egyepkentt ha pld 2 órába megjon 3 adii pedig tesi akkor mi a fenét csináljak fussak haza vagy mi?
2020. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!