Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit utáltok az egész...

Ti mit utáltok az egész menstruációba leginkább?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy ha köhögök, vagy tüsszentek, vagy amikor sokáig ülök és fel kell állnom, akkor... fujjj

2019. febr. 17. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy pár napig olyankor nincs szex. Egyébként nekem nem olyan nagy teher, mint mondjuk neked, nincs fúj, tampont használok. Szexelni is szokott vki olyankor, de számomra az undorító és fertőzésveszélyes, úgyhogy én kihagyom, de persze olyankor a legnagyobb a libidóm
2019. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy vérzek és örökké cserélnem kell a tampont ez idő alatt. Nem tervezhetek úgy, mint egyébként, ha valahová elmegyünk, számít, hogy mennyi ideig maradunk, hogy van-e mosdóba menni lehetőség, hogy átázhatod esetleg, mert mondjuk elkezd váratlanul nagy mennyiség ürülni.

Ma már szerencsére nem görcsölök erősen, de egész fiatalkoromban az volt a legdurvább, többször kórházba is kerültem emiatt, olyan erős görcseim voltak. Régen azt utáltam benne a legjobban.

2019. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
46%
Azt hogy olyan rosszul veszembe h hanyok,elajulok stb
2019. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt hogy ha reggelre véres lesz a bugyi vagy a lepedő.
2019. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

- az amúgy viszonylag jól kezelhető pattanásaim begyulladnak előtte néhány nappal, és másfél hétig semmi nem hat rájuk.

- nincs étvágyam, de folyamatosan ennék, főleg a csokit és a nagyon cukros dolgokat kívánom ilyenkor.

- baromi érzékeny leszek a szagokra, néhánytól erős hányingerem lesz, és utána sokáig a kedvenc ételeimet sem tudom megenni, ha valamelyik hozzávalójának a szaga ilyen hatást váltott ki.

- függetlenül attól, hogy kint 40 fok van, az első 3 napján végig fázom.

- nagyon legyengülök és fáradt vagyok, pedig rendszeresen sportolok és vitaminokat szedek.

- suliban/munkahelyen való tamponcsere...

- folyamatos félelem, hogy mi van, ha az előző tampont nem vettem ki, de már felraktam a másikat, pedig tudom, hogy kivettem

- ingerlékeny leszek, és nagyon bunkó, sokszor megbántok olyanokat, akiket nem szeretnék, és olyanokat mondok, amiket egy kicsit sem gondolok komolyan.

- nem tudok hétvégén elmenni bulizni, mert az alkohol egyből kiüt, és nem tudom elengedni magam, mert azon stresszelek, hogy időben cseréljek tampont.

- az első napokban a reggeli ébredés abból áll, hogy mozdulatlanul megpróbálok rájönni, hogy mennyire áztam át, és eljutok-e a fürdőszobáig magam után hagyott vér cseppek nélkül

- elviselhetetlen görcsök és hányinger

- fürdés közben a testemet elhagyó nagyobb darabok 😫

- amit te is írtál, hogy tüsszentés, vagy hosszabb ideig ülés után beindul a Niagara

- mindenen sírni tudok vagy meghatódok

- szinte depressziós leszek, hogy abba kell hagynom a gyógyszert egy hétig, és vár rám a pokol :)

2019. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Hányinger.

Hasgörcs.

Fejgörcs.

Lábfájdalom.

Derékfájdalom.

Bőrfájdalom.

Ingerlékenység.

Véres bugyi-lepedő.

Véres törölköző.

Nincs szex.

Mértéktelen étvágy.


41 vagyok... alig várom, hogy el múljon.

2019. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe alhasi fájdalom/vérzés előtt pár nappal jelentkező fejfájás. Más egyéb nincs, elviselhető.
2019. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
A vérben ülést.
2019. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A fájdalmakat. Azon kívül nincs vele sok problémám, de a fájdalom az kibírhatatlan.
2019. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
A görcsök és az állandó betéthordás!! Már minden bajom van tőle .És a hirtelen elöntő vér. Tampon meg nem tudok használni.
2019. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!