Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás ellen tudnátok...

Hajhullás ellen tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Elsősorban akkor tettem tönkre a hajam, mikor elkezdtem festeni. Egyébként sem volt soha túlságosan dús hajam (ugyanakkor azelőtt az sem merült fel hogy kevés lenne), de az egy éven keresztül történő havi festés igazán nem tett jót neki. Másfél éve végleg leálltam vele, és rövidre vágva úgy tűnt, végre a régi lesz és megerősödik.

Azonban az ezt követő időszakban a stressz miatt megintcsak hullani kezdett (a hirtelen súlyveszteségem miatt ezen nem is csodálkozom, eléggé elhanyagoltam magam, nem is nagyon ettem és éreztem is magamon, hogy egyre csak süllyedek. Ennek tetejébe jött a vérszegénység is, ami elég súlyosnak bizonyult és már rég kezeltetnem kellett volna)

Ezt felismerve az étrendemen is változtattam; annyi gyümölcsöt, zöldséget eszem, mint soha azelőtt, arra is odafigyelek hogy gyarapodjon a súlyom, mozgok is eleget, a pihenéssel sincs gond, tehát tényleg próbáltam magam belülről, minden szempontból rendbetenni. Azóta a vérképem is rendbejött, tehát ezzel sincs gond.

Összeszedettebbnek èrzem magam, de a hajam sajnos nincs ezen a véleményen és marékszámra hullik :( már tènyleg nem tudom, mit tehetnék, mert megijeszt és elkeserít.

Vajon még mindig lehet valami hiba, vagy csak nem telt el elég idő, hogy a változás kívülről is látsszon (nagyjából 3 hónapról beszèlünk)?


Bármilyen tanácsot elfogadok; legyen az valami változtatás az étrendben, hajpakolás, vagy bármi, ami nektek/ismerőseiteknek bevált és valóban segített.

Köszönöm ha eddig elolvastad :)


2019. febr. 17. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
17 L
2019. febr. 17. 23:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2019. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal elvileg nincs gond...
2019. febr. 19. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A stressz faktorokat csökkentsd, durva mekkora hatással van az ember egészségére. Sls mentes sampon. Fehérje és vitamingazdag étrend [link]

Haladj tovább azon az úton amire ráléptél, több időbe tellik mire a hajadon is látszani fog a változás. A lényeg hogy nyugi, ha nem megy keress fel egy szakambert, az talán képes lecsitítani az aggodalmad

2019. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ja igen, és a mozgás. Ha kívül belül teszel magadért, és türelmes vagy rendben leszel. Na igen, és ölelj meg valakit :) Nem vicc ;)

2019. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, jól esik a megerősítés! igyekszem továbbra is tenni az egészségemért, és hát igen, szerencsére ölelésben sincs hiány :)
2019. febr. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!