Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Azalia fogamzásgátlótól rengeteg pattanás?

Több, mint egy évig szedtem Deciorát, az arcbőröm egész szép volt, aztán váltanom kellett Azaliára viszont iszonyú sok pattanásom lett amióta szedem. Valakinek tapasztalat esetleg, hogy idővel jobb lesz a helyzet vagy ne szedjem inkább tovább?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, pattanás, Azalia, Deciora, mellékhatás

  febr. 18. 08:28  Privát üzenet  

A válaszok
minden gyógyszer káros, tessék abbahahagyni és gumit húzni a rudira.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 18. 08:50 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Gondolom nem jó a szervezetednek a gyógyszer. Lehet azért kellett váltanod, mert már az előző hormon sem volt jó. Telítődött a szervezeted a hormonnal, és tovább nem tolerálja. Vegyél magadnak egy Bioptron jellegű lámpát, és azzal kezeld az arcod. Ez hatásos a pattanások ellen. Lehet rá kezelést is kiiratni, ha a ti rendelőtökben van ilyen készülék.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 18. 09:24 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

A mentruációm erőssége miatt kell szedjek gyógyszert, ezért írt fel most ösztrogén mentes gyógyszert. Nem is elsősorban az arcomon, hanem a mellkasomon jött elő rengeteg piros pötty.

# 3/4Időpont febr. 18. 10:20 Privát üzenet
Erős volt a menstruációd, most meg egyáltalán nincs, mióta fogamzásgátlót szedsz. Komolyan erre fogamzásgátlót írnak fel az orvosok?! Miért nem keresik meg a probléma gyökerét, és oldják meg azt?!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 18. 21:29 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Fogamzásgátlótól pattanások?
Ha a legalacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlótól durva hangulatingadozásaim vannak, érdemes kipróbálnom mást, vagy inkább hagyjam az egészet?
Létezik hogy a fogamzásgátlótól nem lesz szebb az arcbőröm?
A fogamzásgátlótól állandóan nőgyógyászati bajaim vannak, viszont csak az használ a patranásaimra. Mit csináljak?
Fogamzásgátlótól pattanások a ciklus első felében?
Belara fogamzásgátlótól még több pattanás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!