Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hiába eszek egyre többet, nem...

Hiába eszek egyre többet, nem tudok hízni. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Reggelente hasmenésem is szokott lenni, vagyis nem folyós, de hígabb, mint kéne lennie. Egyszerűen nem jön rám egy deka se, pedig edzek is és növeltem a fehérjebevitelt is. Lehet pajzsmirigyprobléma?

22L



2019. febr. 18. 08:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem, hogy simán alkati dolog lenne, mert pár éve husisabb voltam(5-6 kg-val több, mint most).
2019. febr. 18. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Örlj neki, a te korodban nekem is ez volt a bajom, hogy vékony voltam de nagyon, ahogy átléptem a 30at a levegő is elkezdett rám tapadni ugyh mindenki legyen megelegedve avval amilyen
2019. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 De én nem vagyok megelégedve vele :D Hogy örüljek annak, hogy kivan a medencecsontom? Szexelni sem merek így, mert alig van mit fogni rajtam.
2019. febr. 18. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
na nekem ugyan ez a problémám...én is 22 vagyok.166cm,48kg és nem tudok hízni,bár én húst sem eszek egy jó ideje.De nem hiszem hogy ez miatt lennék gebe,mindig is vékony voltam de nem ennyire :( Te hány kiló vagy,milyen magas?
2019. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a pajzsmirigy túlműködés tünetei. Nem játék, irány a doki.
2019. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasmenés reggel? Rendszertelen / Nem egészsgées Táplálkozás... Sajnos nálam is ez van.
2019. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, egészségesen étkezek, eszek minden nap zöldséget, gyümölcsöt, húst, szénhidrátot(rizs, tészta, keksz, csoki, bármi, nekem nyilván nem ártanak, úgysem hízok el), tejtermékeket is, pl joghurtot...szóval odafigyelek rendesen. Én 157 cm és 47 kg vagyok. Én is arra gyanakszom, hogy pajzsmirigy-túlműködésem van, szerintem el is megyek vizsgálatra.
2019. febr. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!