Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán endokrinológus?!

Magán endokrinológus?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani Dunaújvárosbn és környékén magán endokrinológust?

2019. febr. 19. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább keresnék Budapesten - mivel nagyon kevés a tényleg jó endokrinológus. Dunaújváros nincs olyan messze. Én egyébként Szolnokról Kecskemétre járok, mert ott van jó.

Ha bp-i kell, azt tudok mondani.

2019. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy Kecskeméten melyik endokrinológust ajánlanád?
2019. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Naszódy Pétert, a Bagoly egészségházban rendel. Telefonon lehet bejelentkezni vagy a hónap első napján vagy első hétfőjén interneten.
2019. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen, én is őt találtam, be is jelentkeztem hozzá, mivel sajnos 9,9 lett a tsh-m. Neked tudott segíteni? Nem sok mindent tudok még a témával kapcsolatosan, mivel azért kértem a vérvizsgálatot, mert nagyon könnyen hìzok és erre kaptam egy elég rossz eredményt :( illetve előbb utóbb babát is szeretnénk majd, mindenképp utàna kell járnom a témának
2019. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!