Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor melyik számít a...

Most akkor melyik számít a menstruáció első napjának?

Figyelt kérdés

Én eddig mindíg a legelső kis piros pöttytől számoltam , akár milyen mikroszkopikus is volt az a vérzés.

Mert nálam úgy van, hogy kb 3-4 napig csak valami egész kicsi piros vagy barna foltok, aztán a 3-4.napon nagyon erős vérzés, ez tart 2 napig, aztán megint 3-4 nap, amikor alig van valami.Szóval lassan kezdődik, lassan múlik.

(Nem tudom, ez mennyire normális).

De a lényeg, olvastam nemrég valahol, hogy a mensi legerősebb napjától kell kezdeni számolni a ciklust, a barnázás nem számit bele.

Akkor most hogy is van ez?


2019. febr. 19. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a barnázás nem számít bele. A menstruáció az első élénkpiros naptól kezdődik.
2019. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen jól olvastad. Onnan kell számolni amikor igazán beindul a piros vérzés. Előtte csak szivárog.
2019. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!