Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van ez a testemmel?

Miert van ez a testemmel?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy lány létemre 17eves vagyok, szőrös a hasam,de nem a vékony szorrol beszélek es a nemiszervem korul is még 5cm-vel a combom fele is szőrös vagyok, a hátam is es a fenekemen is ugyanez.ez nagyon sok mindenben gatol. Mit lehet ez ellen tenni? Hormont nem igazan szedhetek mert olyan betegségem van emellett hogy nem szabad ilyeneket szedtem. Kb 5 éve még szteroidot is szedtem, amitől híztam is.
2019. febr. 20. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Alapvetően az egész testünket kicsi szőrök borítják. Van akinek sok,van akinek kevés,van akinek sötét van akinek szőke szőrök.. lehet csak te látod olyan csúnyának,nem? Nem lehet hogy tulreagálod? Mindenesetre,irhatsz nyugodtan privátba,ha szeretnél valakivel vagy erről,vagy másról beszélgetni,én is jártam így,hogy nem tudtam sok minden miatt elfogadni magam,aztán mára már sikerült,szeretem magam és az életemet is,és motivációs író vagyok,sok embernek tudtam segíteni! Ha bármiben tanácsot szeretnél,csak irj bátran! :)
2019. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt és PCOS-t állapítottak meg nálam.

Menj orvoshoz!

2019. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!