Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki használta a waxbean...

Valaki használta a waxbean gyanta szetett?

Figyelt kérdés
Vélemények? Az is nagyon fájdalmas? Milyen használni egyszerűbb mint a többit?
2019. febr. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtam, de a babokat online rendeltem aliról.. NEM AJÁNLOM. Törik... Borzasztó.. Amúgy a melegítő nagyon praktikus, én szeretem. De ez a bab.. ritka rossz választás volt részemről.. Nem tudom többi milyen, szóval csak az olcsóról tudok nyilatkozni: kicsi felületen használható rendesen, pl bajusz, bikini vonal. Hosszabb csíkot már lehetetlen vele húzni. Pl láb gyantázása rémálom, arra nem is használom. Akkor kell lehúzni, amikor még meleg, különben olyan szilárd lesz, mintha kandírozva lennél.. Letörik, és szépen ottmarad.Aztán dörzsölheted...Amúgy a szőrszálakat szépen kiszedi. A gépet nyugodt szívvel ajánlom aliról is, én 1900Ft-ért vettem, állítható hőfok, teteje is van, kivehető a tartály. De babot bele máshonnan vegyél,legközelebb én se onnan veszek. Amúgy elég gazdaságos, pechemre még mindig van az 1kg-os kiszerelésből, pedig tavaly év elején rendeltem.
2019. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok infót m! Akkor meg néznem honnan veszek. 😊Azt kérdezném még hogy ez mennyire fájdalmas?
2019. febr. 23. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség érzetben az átlag gyanta és e között. Persze ez csak egy vélemény:) Van ismerősöm, aki szerint ez sokkal kevésbé fájdalmas. Szerintem ugyan olyan, hiszen ugyan azt csinálja.. kitépi a szőrt:)
2019. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. márc. 3. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!