Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utálok aludni, egyszerűen nem...

Utálok aludni, egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

Már kb. 3 éve utálok lefeküdni aludni. Egyszerűen nem megy. Nem tudok elaludni és kb 3-4 kor tudok csak végre elaludni. Próbáltam már mindent, fent maradni egész éjszaka és másnap este elaludni azzal a tudattal hogy így már minden nap ilyenkor fogok elaludni.. ez mindig csak 1 napig tart. Próbáltam teljesen kidolgozni a lelkem hogy nagyon elfáradjak de akkor is minimum hajnali 1 kor kezdtem álmos lenni. Nem kávézok, olykor megiszok 1 energia italt de ennyi.

18 évesen nyugtatót kellett szednem és az volt az egyetlen ami segített. Valami ötlet??


20/N



2019. febr. 23. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
A parom is volt igy neki olyat ajanlottak mint a valeriana, baldivian ami segit elaludni mert elv ilyenkor a szervezet ugy van mint ha jetlegje lenne nem tudja hogy sotet van es pihenni kene vagy valami ilyesmi ez a cucc segit. 1honalig szedte utana semmi baja nincs azota ssm.
2019. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%
Szia! Baldivian night vagy Sedacur forte, meg lehet próbálni, 3-4 hét szedés, hátha valamicskét segít. Emellett javasolt, hogy azonos időben kelj, feküdj, ne tévézz, ne olvass az ágyban, csinálj valamit, ha nem megy az elalvás, ne szunyókálj napközben, sportolj, de ne lefekvés előtt, alkohol, cigi, kávé kizárva, és végezz valami ellazító tevékenységet elalvás előtt. Ha így sem megy javasolt orvost felkeresni.
2019. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!