Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló miatt ingadozó...

Fogamzásgátló miatt ingadozó pulzus?

Figyelt kérdés

2,5 éve szedek fogamzásgátlót, az elmúlt 2 hónapban kezdett el előfordulni, hogy pár órán keresztül magas a pulzusom ( kb. 95-120 között ) és utána megint normális. Ez NEM mindennap fordul elő. Kardiológusnál voltam aki csinált vérvételt, ultrahangot, terheléses és nyugalmi ekg-t, 24 órás ekg-t. Minden eredményem nagyon jó lett. (idegességnél fordul elő enyhe, nem veszélyes, kezelést nem igénylő ritmuszavar, ilyenkor nagyobb dobbanást érzek). Arra gondoltam hogy a fogamzásgátló miatt alakulhatott ez ki, de nem vagyok biztos benne, mert a kardiológián azt mondták mindig hogy a fogamzásgátló nem számít, de a betegtájékoztatóban a mellékhatásoknál ott szerepelnek ezek a tünetek. Valakinek bármi tapasztalat? Segíthet ha abbahagyom? Persze miután végig szedtem a levelet.

Köszi a válaszokat !



#fogamzásgátló #pulzus #kardiológia ##kardiológus ##ingadozó ##ritmuszavar
2019. febr. 25. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Minek kell szedni azt a sz.rt..

Igen , attól van.

2019. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól van, nem mindenki bírja. Az idegrendszernek nem jó.
2019. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.más egészségügyi problémák miatt kellett még akkor elkezdjem :/

Köszi a válaszokat !

Az orvos azt mondta cseréljük le másik fajtára, de én nem tudom hogy csere legyen vagy hagyjam abba :/ (védekezés miatt)

2019. febr. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!