Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fájdalmas a lábujj-büty...

Nagyon fájdalmas a lábujj-bütyök? Előfordul, hogy a legtöbb cipő viselése is kényelmetlen?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy látható bütyke a jobb lábán, és általában piros is szokott lenni, ilyenkor télen ugye csak zárt cipőket, magassarkú csizmákat hord...nem kérdeztem rá, mert lehet, hogy nem szeret beszélni róla, ezért érdekelne, hogy ez kb milyen súlyos, fájdalmas lehet? valamit lehet ezzel kezdeni?

2019. febr. 26. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Műtét.
2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben fájdalmas. Betétet kell hordani, és vannak bütyökkorrektorok is, de ha nagyon nagy a bütyök, akkor azt már csak műtéttel lehet megszüntetni.
2019. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A húgysavszintet meg kell nézetni! Magassarkút egyáltalán nem szabad viselni. Bütyök korrektorral /nappali és éjszakai/ megállítható a rosszabbodás. Fontos a kényelmes lapos sarkú, lúdtalpbetétes cipő viselése.
2019. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem föltétlen fáj,bár ha piros, akkor lehet. Nekem s va és nem fáj. Olyan cipőt kell venni,ami nem szorít. L.
2019. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van, és érdekes módon nem télen a zárt cipőkben fáj, hanem nyáron. A meleg nem tesz jót neki. Igen, piros, mert a cipő dörzsöli, de nem vészes. Nekem lúdtalpbetétet ajánlottak, de alig van cipő, amibe bele lehetne tenni. Ha meg veszek lábujjkorrektort vagy ilyesmit, akkor meg a kisujjam nem fér bele a cipőbe, és azt fogja feltörni.

A műtétről engem mindenki lebeszél, amíg nem nagyon fáj, nem kéne, még a doki is ezt mondta. Nagyon nehezen gyógyul, és sokszor vissza is nő.

2019. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!