Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért alakulhat ki a hüvelygomba?

Miért alakulhat ki a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam emiatt. Még szeptemberben, amikor elegem lett a rossz közérzetből, hogy semmi nem nyújt hosszútávú megoldást félre tettem a szégyenérzetem és elmentem nőgyógyászhoz. Fluconazole-qpharma kapszultál írta fel, amit szájon át kell alkalmazni, valamint a Micovag kúpot. Teljesen rendbe tett. Újra kiegyensúlyozott nőnek éreztem magam egészen mostanáig. Sajnos az elmúlt pár napban igen erőteljesen jelentkeztek azok a tünetek, amiket már jól ismerek. Az alhasam is fáj picit. :( Próbálom majd kúppal kezelni magam, ha nem sikerül akkor megint doki. Vajon miért jöhet ki? L/23

2019. febr. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inzulinrezisztencia, túl sok szénhidrát fogyasztása - nálam ezek okozták.

Sok más előidézheti.

2019. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta diétázok, nagyon kevés szénhidrátot eszek.
2019. febr. 27. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem jól eszel. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy a belekből indul ki ez a dolog. Elsavasodás.

Hihetetlennek tűnik, de nekem bármilyen erjesztett élelmiszer fogyasztása kiváltja. Hiába eszem keveset, akkor is.

2019. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúra miatt legyengült immunrendszer. Nekem is egy ilyen időszakban jött ki először. (Később meg terhesség, aztán szoptatás alatt... mindig amikor valami miatt igénybe vagy véve. Stressztől is előjöhet)
2019. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!