Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi időben azt vettem...

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az eddig 25-28 napos ciklusaim lerövidültek 23 napra, majd az utóbbi fél évben többször volt 18 napos ciklusom is. Tablettát nem szedek, nem is szedtem. Járt már valaki így? 32 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 19:20
 1/1 anonim válasza:

Igen, sajnos sokan vannak, voltak már így.

Ha még aktuális számodra a válaszom, mert eddig nem intézkedtél, akkor azt tanácsolom neked, hogy mihamarabb fordulj orvoshoz, mert ez egész biztos nincs rendben. Nyilván számtalan oka lehet ennek, én csak egy komolyat és sajnos valószínűt említenék. Lehet, hogy van egy vagy több miómád, aminek ez igen gyakori tünete. Ez komoly dolog és ugyan nem fogsz tőle életveszélyebe kerülni mostanság, de ha elhanyagolod, akkor megkeserítheti az életed és tönkre is teheti. Láttam már sajnos ilyet. Ez pedig nem lenne jó, mert 32 évesen még baromira nem mindegy. Mindenesetre ezt senki nem fogja tudni itt megmondani neked, menj el egy rendes dokihoz, aki tényleg kideríti a helyzetedet és segít megoldani, és ne várj meg még 10 ilyen hülye hozzászólót, aki elkezd ilyesztgetni. Vigyázz magadra, tehát irány a doki.

2019. márc. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!