Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ingyenes gyermeknőgyógyászat?...

Ingyenes gyermeknőgyógyászat? Sztk?

Figyelt kérdés

El lehet menni valahol ingyenes nőgyógyászati vizsgálatra kiskorúként? Felhívtam azt a községet, ahol be vagyok jelentve lakcímileg, de közölték, hogy ők csak 18 év felettiekkel dolgoznak.

Hol tudnék elmenni ingyen gyermeknőgyógyászhoz? Szimpla vizsgálatra lenne szükségem a rendszertelen menstruációm miatt.


2019. febr. 28. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Még valami eszembe jutott: számít, hogy lakcímileg nem feltétlenül vagyok a közelbe bejelentve? Attól még lehet ingyenes ellátásom? Pl. Pesten könnyen el tudnék menni bárhova, de attól az még ingyenes marad, hogy a községünk nem hozzá tartozik?
2019. febr. 28. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Keresd meg a körzetedhez tartozó tini ambulanciát.

2019. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17. Hol kell keressem? A neten nem találtam semmit.
2019. febr. 28. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
17 éveseket már a normál nőgyógyászaton is el szoktak látni, pláne akkor, ha az illető már nemi életet is él. Pesten is elmehetsz, ott is ingyenes.
2019. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te már nem kiskorú vagy,hanem fiatal korú.Ha betölti valaki a 14 évet már fiatalkorú,már törvény által is büntethető:-)


14 éves kortól már egyedül el lehet menni a gyermek nőgyógyászatra,de amúgy a te korodba már felnőtt rendelésre,rendes nőgyógyászhoz járnak egyedül a tinik.

2019. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy egy nőgyógyász 17 évesen nem vizsgál meg, hanem majd ha x hónap múlva 18 leszel akkor bumm, már mehet is a dolog.

Vagy te nem fogalmaztál jól a telefonban, vagy az asszisztens volt egyhén szólva tájékozatlan. Mégsem mehetsz a fogorvosodhoz, ha egyszer a menzeszeddel van gond.

Az sem baj, ha nem vagy szexuálisan aktív, alapos kikérdezéssel is fény derülhet valamire.

2019. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én se értettem az egészet, hogy miért azon a pár hónapon múlik, hogy mehetek-e felnőtt szakrendelésre. Tehát direkt még megvárta, hogy a 2001 kimondása után a hónapot is említsem.


Esetleg Pesten hol tudnék ingyenesre elmenni?

2019. febr. 28. 22:43
 8/8 anonim válasza:
10-2000Ft-t nehogy már sajnálj rá. Nálam ennyi egy ilyen
2020. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!