Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt már itt valaki...

Használt már itt valaki Siempre (Lidl) vagy Jessa (DM) tampont?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi a véleményetek róla? Mennyire megbízhatók? Milyen minőségűek? Alapvetően OB-t használok, de gondoltam, hogy kiprobalok valami olcsóbbat is...A Tampax nekem nem jött be, nem tartja úgy a vért magában, átáztam a normállal, holott az OB minivel nem.

Most vettem a fent említett két új márkát kipróbálni, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Volt-e problematok vele, merjem-e élesben kipróbálni, vagy csak otthon először?


Köszönöm!



2019. márc. 1. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
A lidl-s szerintem nem megbízható, ha erősebben van meg semmit sem ér. A dm-es nekem bevállt, minőségben és árban is jó.
2019. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ezt a vétel előtt kellett volna kérdezni. Mindkettőt próbáltam. Beázni nem fogsz velük. Ilyen szempontból nem rosszabbak mint az ob. Nekem azért nem jött be egyik sem mert nagyon száraz a bevonatuk és hozzád tapad. Nehezen felhelyezhető és kivételnél is ha nem telt még meg teljesen beléd ragad. Ki lehet venni csak nekem pl. Hüvelygyulladást és méhszájsebet okoztak euek a szar minőségű tamponok. Tudom az ob nagyon drága ezekhez képest de nekem jobban megéri mint utána kínlódni. Ha kisboltokban veszed akkor néhány helyen akár több 100 ftal olcsóbban is meg lehet kapni. Pl. A Mexikóin a dmben 700fölött van. Míg a szemközti kínai boltban csak 500 ugyan az.
2019. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy nekem nem erős a vérzésem. Szóval lehet ilyen szempontól nem volt értékelhető a beázásra vonatkozó rész.
2019. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindet, de fel sem érnek az ob-hez. Amúgy nem olyan rosszak, de nyílván a gyengébb napokra ajánlom, mikor alig van vérzés. Én akkor szoktam felrakni mikor tudom hogy megakar jönni, enyhe rózsaszín folyásom van, és az utolsó napokon.
2019. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

:) A méhszájsebnek semmi köze ahhoz, hogy milyen tampont használsz.

Szerintem nem sok különbség van, én Lidl-set szoktam venni, bár nekem sem erős a vérzésem általában.

2019. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Alapvetően szerintem nekem sem erős a vérzésem sok más nőhöz képest, az első nap kell normál tampon, a 2., naptól elég a mini (OB-ból). Arra gondoltam én is, hogy az utolsó napokon (nekem 7-8 napig tart) használnám a "gyengébb" minőségűeket spórolás miatt.

De az sem rossz ötlet, hogy kinaiban megnézni, hogy milyen árban vannak!:)

2019. márc. 1. 18:26
 7/25 A kérdező kommentje:
A Tampax óta picit félek kísérletezni, azért kérdeztelek benneteket.
2019. márc. 1. 18:28
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jessát sokáig használtam, nem volt vele semmi gond. Az o.b. nekem sosem jött be, olyan volt, mint egy darab smirgli.
2019. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5. Ha semmi köze a vacak minőségű tamponnak a méhszájsebhez akkor vajon mitől lett és miért mondta ezt 2 különböző orvos? Mióta obt használok nincs semmi bajom. Érdekes mert nekem pont az erősebb napokra volt még kibírható az említett 2 tampon, mert akkor az erős vérzés miatt kevésbé ragadt hozzám. A legenyhébb napokon fel sem tudtam tenni. Ha mégis sikerült valahogy akkor meg nagyon fájt kiszedésnél.
2019. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, ennél is érdekesebb, hogy az újszülett lányok egyharmadának is van méhszájsebe és még ennél is sokkal érdekesebb, hogy betetét használó szűz lányoknak is... És az nem múlik el magától, így nem túl reális, hogy "azóta nincs semmi bajod".
2019. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!