Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom? Ez normális?

Fájdalom? Ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egyszer hüvelygombám, azzal elmentem orvoshoz, az álltala felírt gyógyszert én is meg a párom is beszedtük(ő tünetmentes volt) amikor még meg volt ez a betegség és nem tudtam(tudom rà kellett volna, hogy jojjek hamarabb), akkor ha sexre került a sor be sem tudta rakni mindig annyira fàjt, de ez csak 1 vagy 2 alkalom volt . Most hònapokkal kèsőbb, akárhányszor szeretkezünk egy két perc után mindig elkezd nagyon fájni a hüvelyem felső(hasi oldali) nem túl mélyen, ott ahol azok a barázdaszerűségek vannak. Először nem tulajdonítottam neki nagy jelentősséget, de egyre rosszabbul érzem magam, hogy mindig elrontom, ha valakinek volt hasonló kérlek mondja el mi történt mert nagyon nem szeretnék visszamenni orvoshoz, de kezdek kétségbe esni...
2019. márc. 2. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális
2019. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Muszáj visszamenned, valószínűleg nem gyógyultál meg és a párod is ismét fertőzött.
2019. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, igen eddig azt hiszem eljutottam magamtól, rosszul tettem föl a kérdést. De mégis mi lehet? Ha tampont használok akkor pl nem fáj.
2019. márc. 2. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez az első válaszolónak ment, de végig beszedtem a gyógyszert is meg e krémet is meg a kúpot is és a folyásos tünetek meg semmi más nincs meg már.. Lehet, hogy még mindig nem gyógyultam volna meg?
2019. márc. 2. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Tenyésztést csináltak? Lehet hogy valami spéci fertőzés, vagy alapból nem is fertőzésed volt, csak félrediagnosztizáltak.... teljesen egyértelmű, hogy valami nem oké, tehát a vége úgyis orvos.
2019. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen volt, és azon jött ki, hogy valami féle gomba és ez alapján írta fel az orvos a gyógyszereket.. de azt hiszem akkor muszaj lesz visszamennem :(
2019. márc. 2. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, azért van különbség aközött, hogy egy hímvessző, vagy egy tampon van benned, illetve az sem mindegy, hogy melyiket mire használod. A tampont eleve úgy teszed fel, hogy vérzésed van, az nem súrolja a hüvelyedet, mint a hímvessző, ahogy ki-be jár. Illetve ha valakinek hüvelygombája van, menstruáció ideje alatt amúgy is csökkennek a tüneteket, vagy akár el is múlhatnak, azonban a kórokozók attól még ott vannak. Ezért is lehet, hogy olyankor nem érzel semmit, csak együttlét során.

Vissza kell menni az orvoshoz és kell kérni hüvelykenet tenyésztést, abból kiderül, hogy milyen kórokozóval van dolgod és milyen számban, így kaphatsz célzott kezelést. Illetve a hüvelyflórád is felborulhatott, ami miatt ismét előjöhetett egy fertőzés. Kezelés után mindenképpen csinálj hüvelyflóra helyreállítást, erre való készítményt vény nélkül kapsz a patikában.

2019. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors segítséget! Azt hiszem akkor vissza fogok vele menni
2019. márc. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!