Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó hüvelyi folyás,...

Évek óta tartó hüvelyi folyás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és szerintem amióta menstrualok, napi szinten elojovo folyásom van, ami igencsak zavaró. Minden nap tisztasági betétet kell hordanom, néha az sem elég, van mikor betétet is kell használnom, annyira folyásom van.. :/

Voltam orvosnál, vettek mintát, használtam kúpot nem segített, ilyen fehér nyálkás dolog keletkezik mindig, emellé sárgás folyás, ami nem szagtalan, kellemetlen.

Azt mondta az orvos nem igazán tud vele mit kezdeni, amíg el nem kezdek szexuális életet élni.

Engem már nagyon zavar, és teljesen úgy érzem magam, mintha beteg lennék, és semmi esetre sem kezdenék el így nemi életet, mert undorítónak találom ezt... Ápolt vagyok, és adok a higiéniára, de tényleg ez már hosszú évek óta megy, általános iskolás korom óta, nem tudok fehérneműt felvenni anélkül hogy ne rakjak betétet, mert úgy érzem, teljesen át vagyok "ázva"


Valakinek hasonló problémája? Gyógyszeres kezelés ezen segít? Váltak orvost? Nagyon el vagyok keseredve...



2019. márc. 3. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Válts orvost mindenképp
2019. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp válts orvost, az tud majd neked segiteni.
2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi bajod nincs. Minden nőnek van hüvelyi folyása, van akinek több, van, akinek kevesebb. Neked több, ennyi. Nekem is bővebb, én sem tudok meglenni tisztasági nélkül.
2019. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Krémes, ragadós anyag.. Szerintem nem normális. Fehér

Megneztem a papírjaim, nincs gombám, elvileg csak gyulladás

2019. márc. 3. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

A ciklus során változik az állaga. Van, mikor krémes, van, mikor inkább ragadós, középidő környékén takonyszerű. Ha nem is tenyészett ki belőle semmi, akkor pláne semmi bajod.

Max. használj valami hüvelyflóra helyreállítót hetente egyszer.

2019. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan... Szinte fehér takonyszinu, csak nem akartam ezt a szót használni rá
2019. márc. 3. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez normális, ahogy előttem írták. Akkor, ha nincs folyamatosan, csak peteéréskor! Figyeld meg, hogy el szokott-e múlni a ciklus 2. felére.

Illetve , ha kifejezetten azt mondták, hogy gyulladásod van, akkor annak kéne utánanézni. Viszont ezek a dolgok szerintem egyáltalán nincsenek összefüggésben a nemi élettel. Már miért múlna el tőle?

2019. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!