Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy hamarabb jön...

Normális, hogy hamarabb jön meg a havim fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
2018 májusában kezdtem el fogmzásgátlót szedni, tabiszünet 5dik napján jött meg mindig (hétfő hajnalban) és 7dik napján múlt el (szerdán), ez sosem volt másképp eddig. De most harmadik hónapja már, hogy egy nappal hamarabb elkezdődik, viszont nagyon gyengén jön és keddig tart. Szóval a 3 nap mindig megvan. Mit jelenthet ez? Vagy mitől lehet? Mindig pontosan szedem, sosem hagytam ki egy szemet sem. Nem tudom mire gondoljak, gondolom nem olyasmi lehet, hogy gyengébben hat a gyógyszer vagy ilyesmi mivel terhes sem lettem ezidő alatt (több tesztet is csináltam,mindig hónapban egyet mióta ez elkezdődött). Ha van ötletetek, vagy hasonlót tapasztaltatok, kérlek írjátok meg. Előre is köszönöm szépen!

2019. márc. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem jelent. Elvékonyította a nyálkahártyát, ennyi. Ha nem zavar, akkor emiatt felesleges váltani.
2019. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Remélem, köszönöm a választ! :)

Azt elfelejtettem írni, hogy barnázással kezdődik, nemtudom jelent e valamit, lehet butaságot beszélek, ha igen elnézést kérek,de úgy olvastam a barnázás progeszteron hiány miatt jelenik meg, ált. foggátló abbahagyása után. Ez mennyire igaz?

2019. márc. 3. 20:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagy jelent valamit az én esetemben?
2019. márc. 3. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett nem jelent semmit. Annyi progeszteron van ilyenkor,amennyit a tablettával beviszel, mivel nincs ovulációd. Ha nagyon zavar ez, lehet váltani, de mondom, emiatt felesleges.
2019. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hihetetlen, hogy mindenki ekkora máker, hogy így lecsökken a vérzése tabi mellett, én bezzeg így is rendesen 5 napig vérzek, tök normális mennyiségűt...:D Pedig már több, mint két éve szedem. De csak amiatt nem akarok váltani. Te milyet szedsz?
2019. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Zavarni nem zavart, csak nem tudtam, hogy normális-e vagy van valami probléma, amit orvosolni kell. De ha nem jelent semmit akkor nem váltok. Köszönöm szépen! :)
2019. márc. 3. 20:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Microgynon-t. Nekem 5 napig tartott előtte, de 6dik napon is jött valami kinlódva... Viszont annyira fájt mindenem, olyan erős volt, hogy sokszor az ágyból sem bírtam ki kelni. Amellett, hogy véd ebből a szempontból is jól jött :D most is szenvedek minimálisan, de meg sem közelíti azt, ami tabi előtt volt..
2019. márc. 3. 20:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Te mit szedsz?
2019. márc. 3. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Lindynette 20-ast.
2019. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam/olvastam róla, főleg itt. A szedés előtt is ugyanúgy 5 napig tartott? Semmit sem enyhített?
2019. márc. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!