Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van félnivalóm a TSS-től?

Van félnivalóm a TSS-től?

Figyelt kérdés

A menstruáció utolsó napjaiban járok, és tegnap feltettem egy mini OB tampont.

Pár óra elteltével (kb. 3-4 óra), amikor kivettem, az teteje kiszálasodott, megbomlott valamennyire.

Nem láttam, hogy le is szakadt volna róla az anyag, de azóta is félek, hogy mi van, ha mégis..

Orvoshoz jövő hétre kaptam sajnos időpontot.. addig is csak érdekelne, van-e esetleg így lehetőség toxikus sokk szindrómára?

Rosszul (egyelőre) nem vagyok, a fejem fáj, de az nem hiszem, hogy ezzel összefügg.. csak idegeskedek emiatt.

:(


köszi a válaszokat.



2019. márc. 4. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a teteje kiszálasodik, mi történne? Nem szakad ki belőle egy darab csak úgy... Kicsit hipochonder vagy.
2019. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, pláne nem pár szálacskától, ha egyáltalán vált le belőle. Még HA esetleg nagyobb darab, akkor is jó eséllyel kijönne pár óra múlva. Sose használtál még hüvelykúpot pl.? Azt is felteszed este, másnap reggel kicsúszik a maradék. Pici darab akármi nem szokott bent maradni.
2019. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!