Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserje kapszuláról mik a...

Barátcserje kapszuláról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam erről a gyógynövényről, és szeretném elkezdeni a szedését.

A ciklusomat szeretném rendbetenni vele, mert jelenleg túl hosszú (33-42 nap közötti), illetve a PMS tüneteit mérsékelni (mellfájdalom, éhségérzet, puffadás stb.)

Ezekre a dolgokra kinek mennyire vált be? Mennyi ideig szedtétek, ha abbahagytátok, akkor miért?

Milyen márkájút szedtetek? Milyen mellékhatásai voltak?

Átnéztem már pár fórumot a témában, de ott a többség teherbeesési problémák miatt szedte, én viszont NEM szeretnék még babát, így engem nem ez a része érdekelne, hanem a ciklusra, pms-re, hormonszintre való hatásai.

Ha negatív tapasztalatod volt vele, azt is írd le nyugodtan, jobb minden hatásával tisztában lenni!



2019. márc. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én PreMenset szedtem tavaly tavasszal három hónapig. A nőgyógyász javasolta, mivel nagyon erős fájdalmakkal a menstruációm és túl hosszú volt (43-45 nap). A fájdalmon segített, gyengébb gyógyszerrel túléltem a napot, nem voltam annyira levert, fáradt. A hossza viszont semmit nem változott, azon sajnos nem segített. Én most azóta nem szedtem, mert kaptam az orvosomtól egy másik gyógyszert, ami nekem jobban bevált, de alapvetően problémám nem volt problámám a cserjével sem. Nem volt egy húdenagycsoda, meg akkora szám, de tényleg jobban éreztem nagam tőle. Próbáld ki, veszíteni nem fogsz vele semmit.:)
2019. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekiem akkor állt be 28 naposra mikor elkezdtem enni a Béres Aktivált. Néha szoktam inni cickafark teát is de a Béres tabletta többet ért. Arra gondolok, hogy valamelyik ásványianyag hiányzott belőlem (vagy vitamin) és azért késett mindig.

Ha sokáig tart annak az a veszélye, hogy sok vért veszítesz és vérszegény leszel.

Ezeket amit írtam te is megpróbálhatod, sztem ártani nem fog, esetleg használ valamit

2019. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére magával a vérzésemmel nincs különösebb gond, nem túl erős, nem túl hosszú (6-7 nap), hanem inkább az, hogy ritkábban jön meg, mit kellene. A legrövidebb ciklusom kb. 33 napos, a leghosszabb pedig 43 nap körüli. Ezen kívül a menzesz előtt már 1-2 héttel kezdődnek a PMS tünetek, mellfeszülés, apró görcsök, sóvárgás stb....

Szóval inkább ezekre remélem a megoldást ettől a kúrától.

Egyébként pont ma vettem egy doboz PreMens-et, amint megjön, elkezdem szedni, kíváncsi leszek :)

De ha van még vkinek tapasztalata, akkor az jöhet :)

2019. márc. 11. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted már.most szedni, hiszen nem fog olyan rögtön hatni. Nekem legalábbis anno azt mondta a doki, hogy akár már aznap is kezdhetem szedni, állj neki te is.:)
2019. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!