Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai terhesen barna folyás?

Andi0421 kérdése:

Korai terhesen barna folyás?

Figyelt kérdés
4napja nem jött meg. Vannak terhességi tünetek de a tesztek negatívak. Ma voltam ultrahangon ahol a doki azt mondta nagyon korai terhesség. Nem lát még zákocskát de azt látja hogy alakul vmi bennem. Jövő héten menjek vissza ultrahangra.kaptam valami bogyót amiből 2 kell bevenni. Annyit fűzött hozzá vagy megmarad vagy nem. Várom a tanácsotok mit tegyek.
2019. márc. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd a bogyókat és menj vissza a kontrollra. Más úgyse tehetsz.
2019. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barnázás progeszteron hiányra utal. A progeszteron kell a terhesség megtartásához. Gondolom progeszteront adott... Attól függ persze mit adott, de a kettő nekem kevésnek tűnik.
2019. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges hogy a grogeszterontol. Miután bevettem fél órával rosszul vágyom
2019. márc. 10. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
A szájon át bevevős progeszterontól lehetsz rosszul. Ha olyan a gyógyszer ami hüvelyen keresztül is adható, akkor ott használd. Ilyen pl az Utrogestan. Ha nem, akkor beszél az orvosoddal és kérj hüvelyit. Azzal nem szokott ilyen jellegű baj lenni.
2019. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!