Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor tudom hogy megjott...

Mikor tudom hogy megjott rendesen?

Figyelt kérdés
Januar 22-e ota szedem a Mirabella fogamzasgatlot. Volt idoszak mikozben verezzem alatta vagy leginkabb barnazasom volt..most viszon ahogy elkezdtem a masodik levelet szedni nem mult el a verzesem es azota is csak verzek..meg vagy 6 napom van ebbol a levelbol es utana jon a gyogyszer szunetem de eleg erosen verzek meg mindig..igy minor tudom hogy a gyogyszerszunet alatt mikor jon meg? Vagy a verzesem el fog mulni? Es megis mikor?

2019. márc. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az komolyan nem fordult meg a fejedben, hogy visszamenj az orvoshoz?? Holnap elmúlik. Most jó? Ezt mégis honnan tudhatnánk..
2019. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem fogod tudni. Ha a 3. levél alatt sem szűnik meg a köztes vérzés, menj vissza a dokihoz.
2019. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, hogy adjon másikat. Ez így nem jó.
2019. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igy menjek vissza hogy verzek?
2019. márc. 5. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Visszamehetsz így. Írjon fel másikat. A mostanit szedd végig, és utána kezdd el a másikat.
2019. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!