Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudja állapítani a nőgyógy...

Meg tudja állapítani a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ha nem mondok semmit a nőgyógyásznak akkor meg tudja állapítani első ránézésre hogy van e szemölcsöm? Tehát a nőknél is ez olyan látható mint a férfiaknál?
2019. márc. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem szólsz miatta, akkor jó eséllyel ő sem fog. Sok nőnek van szemölcse, így nem fogja mindenkinek szóvá tenni, hisz feltételezi, hogy tudsz róla.
2019. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, de azert szerintem ha eszrevenne legalabb emlites szinten szolna. Hiszen azert vagyok ott hogy ha valami bajom van tudjak rola es azon esetlegesen segitsen. Nem tudtam hogy ez ennyire mindennapos dolog. Tudtommal a hpv fertozes okozza ami igen komoly dolog. Nem csak ugy sok nonek van..
2019. márc. 5. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van hpv szemölcs igen, de sima vírusos szemölcs is van. És mivel ez alapvetően bőrgyógyászatra tartózó probléma, ezért egyáltalán nem alap, hogy a nőgyógyász ezt szóváteszi.
2019. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol van az a szemölcs. Ha jól látható helyen, akkor gondolom szól. De ha ici-pici, mint az enyém, ami ráadásul elvész a bőrredőkben, akkor hogyan is venné észre? Csak kenetet vesz, max. egyszer ránéz az egészre, de nem húzogatja szét a redőket, hogy ellenőrizze a teljes felületet.
2019. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!