Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos-kapcsolat-ismerkedés?

Pcos-kapcsolat-ismerkedés?

Figyelt kérdés

Hogy tudtok ezzel a betegséggel ismerkedni.Nyilván ennek vannak feltűnő külső jelei, tulzott szőrnövekedes arcon stb..

Ez engem nagyon fusztrál,ezért félek ismerkedni is. Ti hogy élitek ezt meg??


2019. márc. 6. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nézd végig. Kicsit unalmasan beszél, de nagyon jókat mond.

https://www.youtube.com/watch?v=7gFv53ZZoSA&t=1s

2019. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

En is ezzel kuzdok van parom mar masfel eve o volt nekem az elso. En is feltem es nem akartam kapcsolatot emiatt a dolog miatt.

Bennem volt hogy ha lefekszunk es szortelenitek meg ha a sotet miatt nem is latja hogy latszik es csunya de a kezevel , szajaval erezni fogja..

Vagy pl egyutt furdunk es akkor nem takarhatom el.

Mivel nekem leginkabb az okozott problemat a labamnal (comb) hogy altalnos iskolas korom ota borotvaltam mert soretebb volt kicsit

Es ezert megerosodott.

Ezt elmomdtam neki de mondtam hogy a gyanta szinte szoba se johet mert kikesziti a boromet

O azt mondta igy is szeret

A tobbi helyrol nem tud azokat mindig.leszeden van es altalaba ugy idozitem a szexet hogy borotvalkozas utan meg aznao meg esetleg masnap de utana nem

Szorosen meg egyaltalan nem.

Vannak problemak igy is de igyekszem.

Most vettem eg Ipl szortelenitot kb 1evig nezegettem es olvastam rola a velemenyeket azt vettem meg amire tobb volt a pozitiv most vagyok tul a 2. Kezelesen es piciket latszik mar hogy hullik tehat bizakodo vagyok, varom a tobbit is.

Azt tudom tanacsolni mig nem tudsz egy ilyen eszkozre beruhazni addig ha a borod birja akkor epilalj vagy gyantazz. Ha meg talalsz valakit aki szeret annak momdd el nyugodtan es mondd hogy te igyekszel es leszeded de ez vagy te ezzel fogadjon el. Es mivel szeretni fog elfog fogadni.

20L

2019. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!