Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ez így normális? Fogamzásgátlót szedek,21 nap tabletta 7 nap szünettel. Nos, abban a 7 napban kell hogy meg jöjjön a menstruációm, ez így is van de valamikor úgy szokott hogy a szünet harmadik vagy negyedik napján jön meg, ritkán van hogy később is.

KB 4-7 napig tart a menstruációm. Valamikor még mindig verzek akkor, ha már elkell kezdenem szedni a tablettát. Ez így normális? Tisztában vagyok azzal hogy a ciklus általában 28 napig tart de van hogy kevesebb es van hogy több. Nekem nem minden hónapban ugyan annyi a ciklusom, van higy egyik hónapba 28 nap, és van hogy a másik hónapban 30 nagy vagy egy két nappal több. Ez így normálisnak számít?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, menstruáció, ciklus, ovuláció

  márc. 6. 10:04  Privát üzenet  

A válaszok

A 7 gyógyszermentes nap valamelyikén kell jelentkeznie a vérzésnek. Az mindegy, hogy a harmadik,vagy a hetedik napon. Tehát nem gond, ha még vérzel ha elkezded az újabb levelet. Szedd a tájékoztatóban leírt módon és nem lesz gond!

24N



A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 6. 10:19 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, úgy szedem ahogy le van írva, csak inkább meg kérdeztem. :)

# 2/4Időpont márc. 6. 10:44 Privát üzenet

Nincs menstruáció és nincs ciklus, ha hormonális fogamzásgátlót szedsz.

Megvonásos vérzés van, a szünetben valamikor kell elkezdődnie, ez így normális.

Nekem a 3.-4. napon szokott "megjönni".



A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 6. 13:38 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Ez így van rendjén, mivel a tabletta mű "ciklust" hoz létre. Az, hogy a 7 napos szünetben mikor jelentkezik a megvonásos, az lényegtelen. Nekem is legutóbb úgy volt, hogy csütörtökön fogyott el az utolsó szem tabi, és csak következő héten hétfőn kezdődött a vérzés.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 6. 19:04 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Lányok! Az normális hogy amikor megjön, akkor elsö nap kevés a vér, második nap sok, harmadik nap kevés és negyedik nap is kevés a vér, és nem is vér színe van hanem egy kicsit...
Lehetséges, hogy a menstruáció okozta rosszkedv és hiszti a harmadik, negyedik napokon jelentkezzen? Vagy akkor nem ez az oka?
Lehet kevesebb, rövidebb ideig tartó a mensesem? Cickafarkfű és csalán teát iszom. Most és múltkor is úgy jött meg, hogy az első két nap sok van, a harmadik negyedik napon meg nagyon kevés.
Fitymám alsó részén pici anyajegy pontocskák jelentek meg, eddig kettő volt de lett egy harmadik és egy negyedik ilyen 1mm nagyságú, ez mit jelent most?
A yadine fogamzásgátlót szedem, és amikor már beszedtem mind a 21 tablettát akkor a negyedik napon jön meg a menstruációm de most mikor abbahagytam a szedését akkor most meg a...
Mi okozhatja a glükoz tesztet követö harmadik-negyedik oraban bekövetkezö hypoglikemiat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!