Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt hogy az erdőben kellett...

Volt hogy az erdőben kellett tampont, vagy betétet cserélned?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz, kellemetlen?

2019. márc. 6. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok erdőbe, de soha nem fordult elő velem ilyesmi.
2019. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

MI is rendszersen járunk, de szerencsére nekem sem.


Ha erösen meg van, és tudom, hogy sok orákig nem tudok cserélni, akkor teszek be egy tampont és egy betétet is, ha átáznék megakadályozza a betét. Ha meg tudok"cserélni" akkor csak a tampont dobom el...

2019. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es persze nem az erdöbe dobom el.

Ha nincsen wc akkor vigyél egy kis zacsit és abba csomagold be és vidd haza, vagy a köv kukáig.

2019. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen túrázásnál. De volt erdei pihenőház, ott tudtam cserélni és szemetes is volt.
2019. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Volt, igazából semmi probléma nem volt vele. Vittem vizet, kezet mostam, kicseréltem, kezet mostam, a tampont meg betettem egy zacskóba és a következő kukánál kidobtam.
2019. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt. Táborral voltunk egy egész napos túrán. Volt kétszer is megálló, de még az első megálló előtt éreztem, hogy nem fogom addig kibírni. De nem volt nagy vész igazából, betétet használtam, a kezemet meg ilyen utazós fertőtlenítővel töröltem meg. A zsepit amit használtam meg becsomagoltam a betét mellé, aztán az első megállónál kidobtam. Igazából könnyebben ment, mint vártam.
2019. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt. Sokszor járunk erdőbe, de mivel intimkelyhet használok, nem fordult még elő ilyen.

Ha mindenáron muszáj lenne, akkor nem tudom, miért lenne nehezebb vagy kellemetlenebb, mint bárhol máshol - bár tampont nem cserélnék a higiénia miatt, de betétet ugyanúgy, mint egy mosdóban. Mindig van a kirándulós zsákomban egy simítózáras tasak szemetesnek, abba mehetne bele, aztán az első kukába kidobnám. Nagy kaland.

2019. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tampont nem, de betetet igen. Sokszor.

Nagyon sokat turaztunk, kint aludtunk, satraztunk. Tampont ilyenkor sose hasznaltam, mert a megfelelo kezmosast, higieniat nem lehet biztositani.

A betetet ugyanolyan gyakran csereltem (vagy erosebb verzeshez valot hasznaltam es akkor kicsit ritkabban), mintha akarhol mashol lettem volna.

Nem nehez es kb. ugyanannyira kellemetlen, mint maga az ha erdoben kell pisilni menni vagy nagyvecezned. Jo takarst kell valasztani, messzebb menni az uttol/turistauttol. Telen kicsit nehezebb. Ha kisebb tarsasaggal vagy baratnokkel van az ember, akkor nem ciki talan vannak annyira ertelmesek, hogy nem feled neznek...megvarnak stb.

Ha fiuval mesz, akkor kicsit ciki, de biztos megerti, hogy mar a pisiles se fel perc egy lanynak a termeszetben :-).


Neheznek max az nehez, hogy hat meg kell torolgetnie magat az embernek es azt oleg eros verzes eseten ugyanugy jobb guggolva tenni es ha nem eleg gyorsan csinalja valaki, akinek nincs edzettsege a combja vagy mas izma be tud gorcsolni. De azert ez nem altalanos.

Mai modern vilagban erdemes vinni valamikis nedves torlokendot es miutan papirral megtorolgeted magad, utana nedvessel is erdemes. A regi betet csomagolasaba aztan a hasznalt betetet es a nedves torlokendot is be kell csomagolni es ahogy irta valaki kis zacskoba tenni vagy ha nincs nalad akkor anelkul bele a hatizsakod egyik kis oldalzsebebe (oylanba ahonnan nem esik ki ahova nem latni bele es kesobb kidobod.

Sima vecepapirt, papirzsepit el lehet dobni, de intelligensen ugy csinald hogy labbal kaparsz egy kis melyedest oda teszed es ra visszakotrod a faleveleket esetleg kis agat, kovet raksz ra. Ellenkezo esetben ha mas is ugyanoda menne pisilni a tarsasagotobol vagy foltamad a szel akkor a veres kis papirkak netan ujra felbukkanhatnak...

2019. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én betétet hordok az első mensim óta (17éve) ezidő alatt volt már részem sok furcsa helyen történő cserében. Erdőben még csak nem is olyan vészes. Meg lehet úgy oldani, h hozzá sem kell érnem a tetejéhez: mielőtt lehajtanám a szárnyakat beállítom a megfelelő helyre aztán lehajtom a szárnyakat, de még nem nyomkodom rá, csak felhúzom bugyit jó szorosan, akkor az alja odaragad a bugyihoz, bugyin keresztül ellenőrzöm, h biztos jól áll e, és rendesen odragadt, ezután nyomkodom rá alul a szárnyakat, majd felhúzom a "leszorítót" ami vagy egy másik bugyi, vagy egy vastagabb nadrágrészes enyhén szoros harisnya, és már kész is vagyok mehetünk tovább. Nyilván kell hozzá egy kis rutin, de nem egy ördöngősség.
2019. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!