Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Páromtóp elkapott hüvelygomba...

Páromtóp elkapott hüvelygomba vagy mi a franc ez szülés után 4,5 hónappal?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve a páromnak valami titokzatos gombája van.

Az egész feneke körül égető száraz gomba van neki.

Már ezerszer mondtam neki menjen el orvoshoz de bszik.

Most engem is megfertőzött újra.

Mert terhesen is megfertőzött.

Pedig óvszert használunk....

Akkor kikezeltük a szülészemmel mikor terhes voltam.

Ez a bizonyos candida albicana.

Antibiotikummal kezeltük ki.

Most szülés után 4,5 hónappal vagyok.

Már 6 hét után jelentkezett a mensim.

Már 4-szerre van meg.

Most mensim előtt pár nappal jelentkezett az égi viszkető érzés nalam is.

Az egész huvelyem fáj vörös belülről.

Tegnap jött meg.

Mi szerencse pont tegnap voltam nődokinal és ezt elfelejtettem neki mondani.

Más miatt voltam.

Végülis vett kenetet is szóval majd úgy is megtudja ő is hogy ez a gond még én is hogy megint az a gomba okozza e.

Most Canesten krémet akarok venni de úgy hogy van a mensim nemtudom így használhatók e a krémek.

Illetve ma egyszer 1 órára támpont használtam ami nem jó gomba eseten.

Mennyire veszélyes hogy tanponnal esetleg felvittem a fertőzést a mehembe?

Illetve jó megoldás lehet a krém ilyenkor?

Párom sajnos nem együttműködő..


2019. márc. 8. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Páromtól
2019. márc. 8. 11:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Terhesen is volt de akkor még rosszabb mert az egész csiklom vörös volt és hamlott ..pont úgy mint a páromnak a feneke .
2019. márc. 8. 11:08
 3/5 anonim válasza:
Páros kezelést szokott ilyenkor a doki, felír 2 főre gyógyszert. Ha nem akkor nyugodtan kérd. Ha a párod ennyire felelőtlen akkor menjen el urológushoz. Ez mindkettőtök érdeke. Keruld az édességeket is.
2019. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tampont nem a méhedbe teszed, szóval attól ne fél, mindenesetre ilyenkor nem annyira javasolt a tamponthasználat mert súlyosbíthatja a tüneteket.

Krémet lehet használni a menstruáció során, viszont itt lokális kezelésre is szükséges lesz, tehát a kúpot is alkalmaznod kell, hisz a krém csak kívül használ, belül nem. A kúpot csak a menstruáció után tudod elkezdeni használni.

A gumi pedig itt semmit nem számít, hisz mint írtad nem a pénisze gombás a párodnak, hanem a környező terület, így innen is átvihető a fertőzés, ahogyan törölközőről, ágyneműről, mindenről.

Én nem szexelnék vele, míg nem kezelteti magát. Igénytelen és gusztustalan az ilyen ember, de ez már más kérdés. Az pedig megint nem utolsó tényező, hogy a gyereket is fertőzheti.

Neked jobbulást.

2019. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ilyen igénytelen férfival lenni? :(
2019. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!