Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettentően fájdalmas megvonáso...

Rettentően fájdalmas megvonásos, mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

(tudom nem ez a téma kör, de itt van a legtöbb tapasztalt nő)


Tegnap este jött meg a megvonásos, eleve késett, de most iszonyatosan görcsöl. Két görcsoldó (No-spa) sem enyhítette a fájdalmam. Kb 5 percenként jön egy olyan görcs, hogy megmozdulni sem tudok. Mit tehetnék? Hogy enyhítetném? A munkahelyemen vagyok. Segítsetek!



2019. márc. 8. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan sürgős, akkor menj orvoshoz vagy ügyeletre. Ha a No-Spa nem használ akkor más sem fog.
2019. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kérj meg valakit a munkahelyeden, hogy kísérjen el orvoshoz, ha annyira rosszul vagy, hogy egyedül nem megy.
2019. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem járt le a munkaidőm. Az ügyeleten mit tudnak csinálni?
2019. márc. 8. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adnak görcsoldó injekciót
2019. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármit veszel be, azért egy fél óra-40 perc sajnos kell, hogy hasson. És jó lenne a görcsoldó mellé még valami fájdalomcsillapító is, pl. Algoflex vagy Cataflam, ami akad netán valakinél. Ha viszont az sem hat, doki.
2019. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgysem tudsz dolgozni a vécén dekkolva...
2019. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy a wc-n dekolok? Az elsőt reggel vettem be, a másodikat kb egy órája. Fájdalomcsillapító nincs nálam, de mivel gyomor gyulladás gyanúja áll fenn nálam, tudtommal azt nem is vehetek be.
2019. márc. 8. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahogy sikerült teherbe esned, és most vetélsz? Azonnal orvos!
2019. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a zoleytől volt ilyen. Csak a fekvés és fájdalomcsillapító segített. Nekem a nospa olyan mintha be sem vettem volna. De, ha fennáll az esélye hogy terhes lehetsz, akkor tényleg lehet vetélés is, de akkor menj ügyeletre.
2019. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!