Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha eloszor lefekszek valakivel...

Ha eloszor lefekszek valakivel es ugye akkor veszitem el a szüzességem, utana a menstruáciom átáll hogy később jön meg vagy hamarabb? Vagy nincs semmi köze hozza?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincsen hozza.
2019. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze, tehát nem okvetlenül változik meg a ciklusod. Viszont stressz, megrázkódtatás (ilyen lehet az első szex is) kiválthat ciklusrövidülést, vagy -hosszabbodást.
2019. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Semmi köze nincs hozzá.

Nagyon sokszor olvasom itt, hogy az első szex így meg úgy hat a hormonokra, ha valakinek késik, parázik, hogy terhes, de védekeztek, akkor erre szokták fogni. Én meg a fejemet fogom, mikor írják ezt a hülyeséget. Nincs hozzá köze. A parától, a stressztől, az izgatottságtól, hiszen még a hatása alatt lehetsz az első alkalomnak, na attól bekavarodhat, de magától a szextől nem.

2019. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem hat rá.

Máskülönben meg nekem az első alkalom után kitolódott 30-31 napra, néha volt, hogy 34-re is. Azóta csak nagyon ritkán jön meg 28-29 napra, de rendszeres.

2019. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan érdekel: honnan jönnek az ilyen hü lye tévhitek? Miért lenne köze hozzá? Egyáltalán hogy merül fel ez a gondolat valakiben? :D
2019. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tévhitek onnan jönnek, hogy 14-15 éves kislányok terjesztik egymás között...
2019. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Na de még ott se értem.. 14-15 évesen már bőven tudtam hogy ezek a dolgok hogy működnek. Mi bajuk van egyeseknek? :D

2019. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: ha leírnám itt, kitiltanának :D
2019. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!