Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása gyorsan?

Menstruáció előrehozása gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 nap múlva megyek külfödre,ami egy hetes kirándulás lesz. Pont az indulás előtti 2 napra vagyok kiírva, de nekem mindig késik min. 2-őt így pont megjöhet az utazásig. Busszal megyünk és hosszú út lesz...Nagyon nem szeretném, hogy ezt az utazást a menstruáció elrontsa. Van valami tippetek, hogy hogyan hozhatnám előre?

2019. márc. 12. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

1. Elörehozni (vagy késleltetni) nem lehet.

2. Mit értesz az alatt, hoyg X napra van "kiírva"?

3. Mi az, hogy mindig "késik" 2 napot?


Szerintem valamivel nagyon nem vagy tisztában, mert nem értelmes, amit írsz.

2019. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Gyógyszeresen lehet befolyásolni a menstruációt, máshogyan nem, úgyhogy ha tényleg ilyen fontos, akkor keresd fel a nőgyógyászod és beszéld meg vele.
2019. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eelőrehozni nemigen lehet, mert a hormontermelésedet ilyen irányban nem lehet befolyásolni. (A progeszteronnak kellene hirtelen eltűnnie.) Késleltetni lehet egy kicsit, de ne játssz a hormonjaiddal, mert hosszú időre megborulhatsz, normális nőgyógyász nem ad erre gyógyszert, túl kockázatos.

Buszos utazáson 1,5 - 2 óránként úgyis megáll a busz, mert mindig van valaki, akinek "azonnal" ki kell mennie, szóval szerintem nemigen lesz ebből kényelmetlenséged. Vigyél kézfertőtlenítő folyadékot vagy kendőt magaddal és megfelelő méretű betétet és/ vagy tampont.

2019. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!