Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé viszket a nemiszervem,...

Eléggé viszket a nemiszervem, de rohadt soka kaptam időpontot orvoshoz. Árt ha bekenem addigis canestennel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártasz, ha bekened, viszont ha nagyon sokára kaptad az időpontot, mivel nem tudod, hogy pontosan milyen kórokozó áll a háttérben, nem csak gombás fertőzés létezik és ha több hét, mire orvoshoz jutsz, akkor bizonyos kórokozók felszálló fertőzést okozhatnak, amik meg petefészek vagy méhgyulladást, úgyhogy ha megteheted, akkor inkább menj el privátban magánorvoshoz. Én legalábbis ezt tenném.

Illetve nem csak nőgyógyászhoz lehet ezzel fordulni, hanem a bőr- és nemi beteg gondozóban is foglalkoznak ilyen jellegű fertőzésekkel, ha esetleg oda kapnál előbb időpontot, akkor oda mennék a helyedben.

2019. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok magán nőgyógyászhoz is nagyon hosszú a várólista. De azért nem kell megijedni, annyira nagy bajt nem tud ez okozni. Candida-tesztet lehet kapni a gyógyszertárban, aztán ha az pozitív, akkor a háziorvos is ír fel rá gyógyszert.
2019. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol kell időpontot kérni a nőgyógyászatra? Úgy értem, melyik helységben? Nálunk csak besétálsz az SZTK-bsa, és kivárod a sorodat (Bp. Csepel).
2019. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!