Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátlót szedek....

Symicia fogamzásgátlót szedek. Mi a teendő, ha elfogyott a tablettám?

Figyelt kérdés
Jóval a tabletta elfogyása előtt szoktam időpontot kérni a nőgyógyászomtól, de most a levél elkezdése utáni hétre kaptam időpontot, így 7napnyi tablettám kimarad (amit már bekéne szedni). A kérdésem az, hogy ez jàrhat-e negatívummal? (Ciklus felborulása stb) Persze az orvosomtól is kérdezni fogok, de ez egyenlőre nem esedékes. Válaszokat előre köszönöm!

2019. márc. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván negatívummal fog járni. Összevissza fogaz vérezni, felborulnak a hormonjaid, és nem fog védeni. Háziorvos is felírja, ha viszel neki szakorvosi javaslatot a nőgyógyásztól. Legközelebb kérj a nőgyógyásztól, vidd el a háziorvosnak, és akkor onnantól elég oda beugrani, nem kell több hétre adott időpontokkal kínlódni.
2019. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz. Amíg én szedtem tablettát, az első pár alkalom után mindig a háziorvosommal írattam fel. Sokkal egyszerbűbb. Csak odatelefonáltam, hogy mit szeretnék, rendelési idő végén pedig beugrottam a a rendelőbe, rögtön odaadták a receptet, és már mentem is a gyógyszertárba.

Neked is ezt ajánlom, ha csak nincs valami probléma, felesleges ezért 3 havonta nődokihoz menni.

2019. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2019. márc. 20. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
De kis málé vagy. Nem kell foglalkozni ilyenkor az időponttal. Oda kell menni mielőtt elfogy. Nem a te hibád hogy 2 hónap a várakozási idő. Én is jártam már így. Odamentem. Kivártam a sort és megmondtam, hogy van időpontom de előbb fogy el a tabi. Sorry. Nem szóltak semmi felírták. Az orvos is tudja hogy sokat kell várni az időpontra háziorvos nekem pl. nem kedves és nem írja fel. De meg lehet próbálni hátha a tiéd kedves. Nekem csak akkor írta fel mikor jórházban voltam. Ő nem szakorvos így rendszetesen nem is teheti.
2019. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!