Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló utáni hormonzava...

Fogamzásgátló utáni hormonzavar kB mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Hat hónapja elhagytam a fogamzásgátlót, yasmint szedtem 3 hónapig minden ok volt most hat hónapja hogy abbahagytam voltak idáig olyan tüneteim mint érzékeny mellbimbó mell fájdalmak hányinger petefészek szurkállás tompa fejfájás. Azt mondták amúgy hogy ez hormonális alapon van. Vannak tapasztalataitok? Mennyi ideig tart ez? Mennyi idő után áll helyre? Be vagyok parázva😭

2019. márc. 20. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, akinek a fogamzásgátló tabletta egész hátralévő életébe bekavart. Úgyhogy ezt nem tudja senki.
2019. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 2.5 évig szedtem. 1.5 éves hormonzavarom volt utána...Nagyon durva volt,soha többet nem szedek be ilyesmit!
2019. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász látott?

Én 2 évig szedtem, az első rendes menzeszem kicsit hosszú volt, illetve peteérésem sem volt, de a második már egészen tűrhető volt, azóta pedig minden rendben van (fél éve kb.) Mindenkire máshogy hat.

2019. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!