Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hiszik, hogy aki nem...

Miért hiszik, hogy aki nem szívesen megy nőgyógyászhoz, az a párja előtt is szégyellős?

Figyelt kérdés

Semmi köze a kettőnek egymáshoz, nem is értem, hol lát ebben bárki összefüggést.

A párom előtt én sem vagyok szégyellős, meg ilyen téren korábban sem voltam.

Nőgyógyászhoz meg nem szívesen megyek, pláne ha első alkalom az adott orvosnál (mert pl sürgősen kell, és csak ő van bent, vagy költözés miatt, vagy tudomisén).

Nyilván senki sem élvezetből megy a vizsgálatra.


És mit keresnek férfiak ebben a kategóriában?

Mármint itt az oldalon.


2019. márc. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kik hiszik ezt? Ez is egy teljesen felesleges kérdés.
2019. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akárhányszor válaszolok bármilyen hasonló kérdésre, netán magam kérdezek, rögtön jönnek a privátok, hogy "Akkor párod sincs?" "A pasid előtt se vetkőzöl le?"


Na, ezért.

2019. márc. 20. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen privátokat többnyire kangörcsös kisfiúk küldik.
2019. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járjál nőhöz, ennyi. Amúgy miért ne lehetnének ebben a kategóriában férfiak?! Nekik is van párjuk, részben őket is érinti a dolog. Ha nekik van eü problémájuk, akkor elmondják azt is az asszonynak.
2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!