Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek cisztája volt, voltak...

Akinek cisztája volt, voltak tünetei? Ha igen, mik?

Figyelt kérdés
Vagy csak az orvosnál ultrahangon derült ki?
2019. márc. 20. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt. Szúró fájdalom az alhasban. Egyszer emiatt el is mentem dokihoz, azt mondta, hogyha nem fakad ki 3 hónapon belül, visszatérünk a témára. Szerencsére kifakadt.
2019. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod!

Nekem is szúrkál a hasam. :( Egy hét múlva megyek nőgyógyászhoz, borzasztóan félek. Eddig sosem volt semmi problémám. De rettegek előre...

2019. márc. 20. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális dolog, bárkinél lehet. Általában a következő mensinél kifakad. Ha valóban az, akkor azt fogja mondani a doki, hogy 3 hónap múlva kontroll. Egyébként kb. 5 cm-ig nem is kóros. Nekem most is van, észre sem vettem, csak ultrahangon mondták.
2019. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszod! Az a baj gyakran fájdogál a hasam. :/ Egy hét én is kiderül mi a helyzet. Ha valami gond van, jobb ha időben észreveszik.
2019. márc. 21. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!