Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veled rosszullét...

Történt már veled rosszullét iskolában?

Figyelt kérdés

Nekem valószínűleg a vérnyomásom esett le az egyik előadás végén, gyakorlatilag elájultam. Mással is történt ilyesmi?

19L



2019. márc. 22. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Történt. 14 éves voltam és elájultam.
2019. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elájulás még soha nem volt, de olyan sokszor, hogy pillanatokra úgy beszédültem, hogy azt hittem az lesz a vége. Mondjuk nekem nem előadásokon szokott előjönni, hanem laborokon, ahol még rá is vagy kényszerítve, hogy teljesíts.
2019. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.


Gyakorlat, kis terem, sok ember. Gyakorlat jellege és terem elrendezése miatt ablak nem nyitható, klíma alig működik. Ráadásul kora nyári nagymeleg van és 20 ember liheg be egy szobányi termet.

Éreztem, hogy szédülök, belekapaszkodtam a mellettem ülő lányba és közöltem vele, hogy kísérjen ki. Nem ájultam el, ültem a terem előtt egy tíz percet, megmosakodtam, ittam és visszamentem.

Onnantól kezdve mindig figyeltem rá, hogy rétegesen öltözzek és letudjak vetkőzni, na meg víz is volt nálam.

2019. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!