Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endokrinológushoz vagy nőgyógy...

Sztepi kérdése:

Endokrinológushoz vagy nőgyógyászhoz lenne érdemesebb fordulni?

Figyelt kérdés

Kérdésem leginkább hasonló helyzetben lévő nőkhöz szólna, illetve a témában jártasoknak.

Egy éve küzdök rendszertelen menstruációval, olyannyira rendszertelen, hogy a vérzésem utolsó napjától számítva, akár 1-2 héten belül ismét elkezdődik a menstruációm. Általában gyenge a vérzésen, nem szenvedek ezalatt a ár nap alatt. ( 7-8 nap )

Tisztában vagyok vele, hogy minden női test másként működik, viszont hátha valaki hasonló helyzetben járt és tud okosságot írni.

Nem tudom mennyire köthető ide, de nagy hangulatingadozásaim vannak, voltam depressziós, pánikrohamaim is voltak.A pajzsmirigyemre gyógyszert szedek, ami már javult. Néha rám jön egyfajta rosszullét, olyankor melegség tör rám, elgyengülök, rossz a közérzetem, a látásom is rosszabb lesz, illetve attól félek, hogy elájulok. Én a vérveszteségre gyanakszom, viszont a vérképem okés. Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni, szóval ha lehet, ne javasoljátok!



2019. márc. 22. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Mindkettőhöz.
2019. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Első körben nőgyógyászhoz. Utána, ha szükséges, akkor endokrinológushoz.
2019. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

A nőgyógyász a hüvelyi ultrahang miatt érdekes. A hormonokra meg inkább az endokrinologus a jó, mert ő látja át jobban azt a rendszert.


A legjobb lenne, ha olyan orvost keresnél aki minkét szakvizsgaval rendelkezik.

2019. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!