Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne ázzak...

Mit csináljak hogy ne ázzak át? Nem ébredek fel hogy ha cserélnem kell.

Figyelt kérdés
Most összeköltöztem a barátommal és nagyon félek hogy átázok mert ma megjött. Ěs félek majd mit szólna. Betétet használok
2019. márc. 22. 22:22
 1/6 anonim válasza:
Nekem az a taktikám, hogy fekete színű bugyit veszek fel, és miután beleraktam az éjszakai betétet a fenekem vonalába betűröm a bugyit, mintha tanga lenne, csak én azt nem szeretem.
2019. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha összeköltöztetek, akkor gondolom, felnőtt emberek vagytok. Egy felnőtt férfi meg tudja, hogy a nők menstruálnak és bizony, baleset is előfordulhat. Emiatt szorongani teljesen felesleges, mert nincs ebben semmi szégyellnivaló, bárkivel megtörténhet.

Megoldásnak vagy azt tudom ajánlani, hogy beteszel tampont is és olyan 6 óra elteltével felkelsz cserélni (ébresztő, bár ez meg a párodat is felkeltheti) vagy alapból beraksz 2 db betétet, hátulra én pl egy vékonyabbat szoktam, mivel nem sok, de egy kevés vér sajnos gyakran odafolyik. Tehetsz be pluszba vattát is, ha gondolod ja és éjszakai betétet használj mindenképp.

2019. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állíts be ébresztőt 3-4 órával későbbre, én is azt csináltam régebben, amikor erős vérzésre számítottam éjszaka.

Amúgy meg ne aggódj, meg kell tanulnia, hogy ez az élet része.

Mostanában szoros bugyival használok éjszakai betétet, rá pedig egy fekete férfi alsót húzok, mivel kisajátítottam párat a férjemtől. :D

2019. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Tampont/intimkehely + betét

2. Beállítod x óránként az ébresztőt és kimész cserélni.

2019. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ébresztöt nem akarok beallitani mert akkor a barátom is felébred és ö olyan hogy nehezen alszik el
2019. márc. 24. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát használj tampont. Százszor kényelmesebb. Nem is érzed majd, hogy vérzel.
2019. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!