Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit?

Elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltem egy fiúval egyetlen alkalommal. (Nem így indult, de a probléma miatt nem fogom folytatni).

Tudom, meggondolatlan voltam, de engedtem, hogy nyaljon. Volt egy pici seb a száján, de azt mondta, nem herpesz, szerintem sem az volt, inkább csak mikor a hidegben megreped. (Mindig ilyen volt, amióta ismerem.)

Aztán volt szex is, az már persze gumival.

Nem volt 100%-os, túl nagy volt, fájt. El se mentem.

Mikor vége lett, alig egy óra múlva fájni kezdett a húgycső bemenet és a csikló környéke, mintha felfázás lenne, leginkább ahhoz hasonlítható.

Szerintetek elkaptam valami nyavalyát? Egyáltalán kijönne az ilyen gyorsan? Vagy az a gond, hogy nem szexeltem régebb óta? :/


2019. márc. 24. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kidörzsölte, mert nem voltál ellégé nedves, vagy felfáztál.
2019. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, 50-50%, én pl egyszer voltam olyan fiúval, aki nekem túl nagy volt, hiába nedvesedtem, nagyon fájt utána. Szerintem ha nem múlik el pár napon belül menj orvoshoz, mert akkor fertőzés lehet.
2019. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!