Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan maszek nőgyógyá...

Tudnátok olyan maszek nőgyógyászt, aki szüzen is megvizsgál?

Figyelt kérdés
Hiába voltam eddig vagy öt különböző orvosnál, mind azt mondták, hogy amíg szűz vagyok, nem fognak rákszűrést csinálni, az egyik még azt is mondta, hogy tiltja a törvény. Kétlem, hogy ez így rendjén van, 26 vagyok, és folyton aggódom, hogy bármikor lehet valami, csak nem tudom majd meg időben.
2019. márc. 25. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb valaki leráz, akkor mond meg neki, hogy adja írásba, hogy nem hajlandó megvizsgálni. Ha ez meg van, irány a betegjogi képviselő.


Hol keresel orvost?

2019. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
maszek orvos hadd döntse már el, hogy megvizsgálja-e vagy sem. miért kéne írásba adnia? joga van elutasítani
2019. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Budapesten.

Viszont azzal nem vagyok előrébb, ha írásba adja, max generálom a feszkót.

2019. márc. 25. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott van szűz lányoknak való "kacsa" amivel meg tudja vizsgálni azokat akik szüzek még. Úgyhogy szerintem baromság, hogy törvény tiltja.

Viszont jó olvasni ilyet,hogy valaki felelősségteljesen gondolkodik!! Szomorú, hogy az orvosok nem vevők erre. Remélem találsz olyan orvost aki megvizsgál. Adnék nevet, de messze lakok Budapesttől.

24N

2019. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyire messze? Nincs annak a dokinak Bp-i rendelése? Néha szoktak mászkálni az orvosok is egyik rendelőből a másikba.
2019. márc. 26. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Több mint 200 km. :/

Nem hiszem, hogy máshol is rendel.

2019. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!