Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 12 éves lányom tampont akar...

A 12 éves lányom tampont akar használni. Engedjem neki?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne.
2019. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne?


Vagy jobb ha mindent összevérez?

2019. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Amikor ennyi idős voltam édesanyámat megkérdeztem használhatok e tampont, lekevert akkora pofont, hogy leszállt a fejem. Nem értettem, hiszen sok velem egyidős lány használta már. Azzal indokolta hogy átszakítom a szűzhártyámat és hozzátette az idióta jelzést. Ma már tudom, hogy nem volt igaza, nem fog átszakadni. Nyugodtan használja csak :)
2019. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát... egyátalán hány évesen jött meg neki először? Ha már megjött neki kb egy féléve (mire ugye kitapasztalja h milyen a menszesz és milyen időnként kell cserélni stb.) Akkor is csak erősebb vérzésnél és ha iskolába vagy olyan helyre megy. Na így már megengedném én neki!
2019. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ebbe neked nincs beleszólásod. Majd ő eldönti, mit használ menstruáció idején. Egyébként ezt felnőtt nő létedre meg kellett kérdezned? Azt ugye tudod, hogy a tamponnak semmi köze a szüzességhez...?
2019. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Első pár alkalommal inkább a betétet szorgalmaznám, jobban megismeri úgy a vérzését, erősségét, stb. De utána, persze normálisan elmondva, mire figyeljen, természetesen engedném. Ha nem fáj, tudja használni, akkor hadd döntse már el, hogy mi a jó neki.

(Az ilyen tampon elveszi a szüzességet témát meg se említem, nyilván nevetséges.)

2019. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Az én édesanyàm a mai napig utàl amiért életemben (tudomása szerint) 1x használtam tampont. Pedig már nem vagyok szűz, és ezt ő is tudja. Nem értem, hogy mi ez az elrontott hülyeség abban a generációban.

Hogyha megmondod a lányodnak, hogy legyen óvatos, mosson előtte utána mindig kezet, ha gondolja használjon applikátort, stb. Minden amit tudni kell a tamponról, akkor ugyan miért ne használhatná? Főleg ha sportol is valamit. Én versenytáncoltam ennyi idősen és k*va ciki volt a betét azokon a napokon....

23N

2019. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne?

Ha nem engeded, akkor naponta 5-ször csekkolod majd, hogy tényleg nem használja? :D

2019. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen, de világosítsd fel. Kézmosás, használat és ha kérdése van vagy segítség kell legyél ott mellette.

Lehet most ezen aggódsz, de a felhelyezés közben mondja, hogy az neki fáj és mégse akarja. Ha kipróbálja nem lesz baja

2019. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én engedném, és elmondanák mindent róla. Mert van amikor csak a tampon nyújt biztonságot.
2019. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!