Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz ti hány évesen...

Nőgyógyászhoz ti hány évesen mentetek először?

Figyelt kérdés
Hány évesen kell először elmenni szerintetek/ ti mikor mentetek először? Első szexuális kapcsolatnál, vagy esetleg előbb?

2019. márc. 26. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
18 évesen volt először szexuális kapcsolatom. Előtte sokszor megjártam a nőgyógyászt, mert az első menzeszemtől kezdve erősen görcsöltem és hánytam.
2019. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

16 évesen, vérzészavarom volt muszáj voltam elmenni. Nemiéletet csak 3 évvel később kezdtem élni.


Ha egy lány szexel akkor évente ajánlott a nőgyógyászati szűrés, tökmindegy, hogy 15 vagy 22 éves.

25 éves kor felett pedig szüzen is ajánlott az évenkénti rákszűrés.

2019. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Kb 15 évesen volta először. Pár menstruáció után 2 évig nem jött meg. Aztán végül amúgy a vizsgálat után nem sokkal megjött. :D 17 éves korom óta szexelek. Azóta évente járok rákszűrésre.
2019. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Látom nagyon le vagyok maradva a többiekhez képest.

22 évesen veszítettem el a szüzességem, utána mentem először nőgyógyászhoz.

24N

2019. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%
Mivel nem volt semmiféle nőgyógyászati jellegű panaszom, csak az első szexuális kapcsolatom kezdetén mentem el vizsgálatra és gyógyszert íratni, 19 évesen.
2019. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

21 évesen.

Igazból ma már úgy gondolom, mehettem volna előbb is, bár szerencsére nem lett bajom.

(18 éves koromtól volt szexuális életem, de egész addig csa gumival.)

25N

2019. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki lepontozott mondja màr el mi nem hasznos a válaszomban? A kérdésre válaszoltam teljesen normálisan! Erre 38%-ra le vagyok pontozva. Érdekes. Akkor milyen választ szabad írni ami hasznos? Komolyan kérdezem.

4-es voltam

2019. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ugyan én nem pontoztalak le, de gondolom azért is történt ez, mert a többieket elég pökhendi módon/ lenézően minősítetted. Hogy úgy látszik, csak te nem vagy egy "ribi", aki nem feküdt le olyan korán senkivel.

Szerintem a válaszod ugyanolyan hasznos maradt volna enélkül a minősítés nélkül is. Pl. amúgy én is 18 évesen vesztettem el, de szerintem nem kell minősíteni emiatt.

2019. márc. 28. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Én senkit nem néztem le. Pont, hogy azt jegyeztem meg, hogy a többiekhez képest én milyen későn voltam először orvosnál, és le vagyok maradva ilyen tekintetben. Miért kell mindenbe a rosszat belemagyarázni?

Senkit nem ribiztem le, és eszemben nem volt ilyen, ugyanis nem szokásom ilyen stílusban beszélni. Minden jót akkor.

2019. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van 4-eske, nem néztél le senkit, a tényeket írtad le.

Aki kötekedni akar, azzal meg ne törődj!

2019. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!