Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror hüvelykúpnál plusz...

Niktoon kérdése:

Macmiror hüvelykúpnál plusz viszketés?

Figyelt kérdés
Gyulladásra kaptam, még sosem használtam, de miután elkezd kifolyni a felesleg az a sárga cucc, nagyon elkezd viszketni minden alul. Már fáj a szeméremajkam annyira vakarom tőle. Lidokainos kenőcsöt vettem. Ha lemosom ezt a sárga izét rögtön enyhül a viszketés. Többet ártana, mint használ? Valakinek.valami tapasztalat? Most először használom ezt.

2019. márc. 27. 00:34
 1/2 anonim válasza:
Szia!Látom régebbi kérdés.Én nemrég használtam ezt a kúpot,de végig viszkedtem tőle,és utána is.Még rosszabb lett mint volt.Elötte alig volt tünetem,rákszűrés után írták fel gombára.Mi lett végül,mi segített?
2019. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kupja nem.jo valóban de viszont írt fel a doki belőle tablettát. 1 db ot kellett bevennem.belole, és azóta nem. Voltam. Begyulladva, ennek már vagy 3 hónapja, ami nagy szó de megérte.es persze a férjemnek is írt fel és ő is bevette.
2020. ápr. 16. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!