Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honrmonális spirál felhelyezés...

Honrmonális spirál felhelyezése előtt szükség van előzetes vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Foglalják időpontot egyből spirál felhelyezésre, és akkor egy időponton elintézi az éves rendes vizsgálatot, vagy jobb lenne először egy alapvizsgálatra emenni? Esetleg konzultációra? A bejelentkezésnél egy listából kell választani, hogy milyen okból megyek, nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni azzal, hogy nem jól foglaltam. De feleslegesen sem szeretnék elmenni, ha meg lehet oldani egy alkalommal is. Elég drága magánorvos, sűrű beosztással.

2019. márc. 28. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a spirál felhelyezést egy vizsgálat (vagy legalábbis egy megbeszélés) előzi meg
2019. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból recept kell hozzá, plusz egy éven belüli rákszűrés. Valamint menzesz alatt rakják fel.
2019. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 28. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak akkor rakják fel, ha nincs semmilyen betegséged (pl gomba, ciszta, stb), ezt pedig előtte kell kivizsgálni.
2019. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!