Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titkolnom kéne bátyám elől...

Titkolnom kéne bátyám elől hogy megjött?

Figyelt kérdés
Szokott látni bugyiban, de ha betétet használok és látszik a szárnya az zavarná őt? 17L
2019. márc. 30. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor megvan ne mutogasd. Vegyél fel valamit.
2019. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Kefél?


Csak mert nem értem, hogy mi köze van hozzá?

2019. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egymással szoktátok csinálni, vagy mi köze hozzá? Vagy szeretnéd minden hónapban bejelenteni neki? Esetleg te is olyan vagy aki facebookra is kiírja az ilyesmit és most nem tudod, hogy megjelöld-e a bejegyzésben?

Bennem soha fel sem merültek ilyen kérdések, de egészségedre.

2019. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy szobában szoktunk aludni, nyáron/melegben meg bugyiban szoktam
2019. márc. 30. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már az is magas, hogy miért flangálsz bugyiban a bátyád előtt. De nem vagyunk egyformák.

Elég visszataszító látvány, ha látszik a betét.

2019. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már a bugyiban mászkálás a normális nálatok, legalább ilyenkor vegyél fel rá egy rövidgatyát vagy valami.

Egyébként ha a kilógó alfeled nem zavarja, akkor valszeg a betét sem. De miért nem kérdezed meg tőle?

2019. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem diszkréten vegyél fel egy rovidgatyat ilyenkor. Nem való egy szál betétben flangalni meg a családtagok előtt sem. Természetesen nem kell titkolnod előtte, hiszen teljesen termesztes dolog, de magamutogatni sem kell.
2019. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!