Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van hozzá jogom? Kérhetem a...

PegiBea kérdése:

Van hozzá jogom? Kérhetem a teljes nőgyógyászati kipakolást?

Figyelt kérdés

42.éves vagyok,több kisebb,nagyobb nőgyógyászati műtéten túl,a jobb oldalamat 2009.-ben kipakolták,az ősszel volt az utolsó műtétem,(méhszájseb,méhpolip eltávolítás)

Rendszertelen ciklusok,kellemetlen folyás,vérzés,fájdalom


2019. márc. 30. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tévedés, első. Nem lehet ilyet kerni.

Kérdező, ez nem kívánság műsor. Csak és kizárólag orvosi javaslatra tesznek iylet, nem véletlenül

2019. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2.-nak.


Magánkórház megcsinálja, és államitól is kérheti, orvosi javaslatra...amit az orvosa megír, ennyi!

2019. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Orvosi javaslatra. Nem saját kérésre, orvosi javaslatra.
2019. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, te megkéred és megfizeted a dokit, hogy javasolja. :)
2019. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A felülvizsgáló orvost is lefizeted? Nem véletlenül nem végeznek ilyen műtétet kérésre. Ha mindent kivesznek, megszűnik a hormontermeles és emiatt bizony komoly gondjai lehetnek.
2019. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindezeket amiket leírtatok megértem!

De így sem állapot,hogy hol vérzek,hol nem.Nincs rendszeres ciklusom,hol vérzek,hol kellemetlen folyásom van!

A hormonrendszerem igy sem normális,hisz 2009.-ben a jobb oldali petefészkem és petevezetékemet már eltávolították!

És nem beszélek a néha elviselhetettlen alhasi fájdalomról.

2019. márc. 30. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát van indokod. Erre a doki meg fogja írni az indoklást, és annyi!
2019. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Endometrium abláziót (nem abraziot) nem próbáltátok? Egy éjszakás bennfekvős műtét, nincs vágás és 80%-ban megoldja a vérzési problémákat. Nekem egy hónapja csinálták Pécsett. Én is örülnék, ha kipakolnának, 6 éve állandóan vérzek, csak a terhesség alatt nem volt ilyen gondom, de a korom miatt erről hallani se akarnak az orvosok. Még ezt az abláziót se szívesen csinálták meg.
2019. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap végre eljutottam a nőgyógyászomhoz!

Bal oldali petefészkemen egy dupla kamrás ciszta és a méhembe van egy mióma!

Kaptam gyógyszert,kúpot és ősszel megműt,kipakol teljesen,szeptemberben kezdjük a műtéti előkészületeket!

2019. ápr. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!