Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan említsem meg neki,...

Hogyan említsem meg neki, hogy szerintem orvoshoz kellene mennie?

Figyelt kérdés

Anyámnak befele fordult az egyik mellbimbója, aminek utánaolvastam, hogy a mellrák egyik jele is lehet. Tudom, hogy a net nem a legmegbízhatóbb hírforrás, de ez most nem lényeges. Nem tudom, hogy mióta van így, de fel akarom hozni neki, hogy szerintem meg kellene vizsgáltatnia magát, de nem akarok pánikot kelteni sem. Ráadásul nem is egyszerű eset, mert bármit megtesz, hogy ne legyen szükség arra, hogy orvoshoz kelljen mennie. Volt már egy nagyobb műtétje kb 15 éve, kkor is az utolsó pillanatban ment orvoshoz, akkor én még kicsi voltam.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt hogy hozhatnám fel neki? Nagyon megijedtem, és úgy érzem, valamit tennem kellene.

Volt valakinek hasonló tünete? Van valakinek tapasztalata ezzel a problémával? Más oka is lehet.


Köszönöm a válaszokat.


25/l



2019. márc. 31. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, aggódom érted, szerintem ezzel orvoshoz kellene fordulni."
2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De azonnal. Olyan nincs, hogy: majd...
2019. ápr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Imádkozhatsz is érte egyénileg, hogy változzon a nézőpontja az egészségi állapotával kapcsolatban.


Esetleg egy imacsoportot kérhetsz meg erre. (Az én anyukámért imádkoztak - és az van a legutóbbi orvosi zárójelentésre írva hogy "nincs tumor"!!!)


Ui: melyik vallási felekezethez tartoztok? Jártok-e templomba, egyéni elcsendesedésre?

2019. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as nem takarodnátok végre ezzel a hitgyülis szöveggel? Imádkozzon orvos helyett??! Börtönben lenne a helye az összes ikyen bigott, már-már szektásnak!!!


Kérdező: minél hanarabb nőgyógyászhoz kell fordulni!

2019. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd el rákszűrésre úgy, hogy te is elmégy, és téged is megvizsgál a doki. Hátha úgy elmegy. Esetleg mikor időpontot kérsz, megemlíted a dokinak, hogy a mellét is nézze meg.
2019. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Van testvéred - vagy Egyetlen Magzata vagy Édesanyádnak? Unokatestvéreid? Édesapád?

2019. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy testvérem van, unokatestvér csak apám részéről.
2019. ápr. 9. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!