Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlétkor vizelési inger...

Együttlétkor vizelési inger és fájdalom?

Figyelt kérdés

Mióta 2.gyermekünk megszületett azóta kerülöm a férjemmel való együttléteket.nagyon kellemetlen hogy végig azt érzem hogy mindjárt bepisilek.pedig előtte mindíg elmegyek a mosdóba.a másik probléma pedig a fájdalom,de az csak a behatolásnál és azután pár másodpercig fáj,azután enyhül és elmúlik.olyan mintha "útban lenne valami".ezek csak a szülés után jöttek elő.(ha segít,3600grammal

született a kislányom,termetemhez képest elég nagy baba volt.szülés közben teljesen szétrepedtem,kék,zöld stb.véraláfutásos voltam oda lent)



2019. ápr. 1. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, hogyha ezeket nőgyógyásszal beszéled meg, nem pedig a fejedet hanyagolod, mert akkor hamarosan gyermekeitek sínylik meg a dolgot, természetesen rajtatok kívül.🤔
2019. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...férjedet hanyagolod....
2019. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,készülök dokihoz,csak eddig még nem tudtam eljutni odáig sajnos.azért a heti 2-3 alkalom remélem nem okoz válást,de őt is zavarja hogy nekem nemjó,nem kellemes stb.
2019. ápr. 1. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, csak szülés és terhesség nélkül. Bocsi, segíteni nem tudok, még én se találtam megoldást... kíváncsi vagyok a válaszokra.
2019. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És te voltál már dokinál?
2019. ápr. 1. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, urológusnál, kaptam valami gyógyszert, ami valamicskét segített, de nem szüntette meg a problémát. Aztán még kétfélét, amik semmit nem csináltak. Jelenleg itt tartok, a szexuális életünk romokban. Nice.
2019. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom 😞 nálunk is elég nagy gondot okoz.kíváncsi vagyok mit mond a doki
2019. ápr. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!